Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sraz Mazda6 Wien 21.5.05 (a nejen M6)

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Sraz Mazda6 Wien 21.5.05 (a nejen M6)

Poslaťod Atenza » Str Máj 18, 2005 2:28 pm

Nasel jsem v pondeli na http://www.mazda6-fan.at
Ze maji sraz ve Vidni 21.5.05 ve 13h u tak zvane Dunajske veze(Donauturm) Je to tam nekde na ostrove.
A tak jsem se rozhodl ze kdyz uz nemuzu na EEM a zrovna pojedu ten den pres Viden do Ziliny tak se tam zastavim alespon na pokec a kaficko.Tak jsem uvazoval ze par lidi tady z forumu nebydli az tak daleko ze jo :ho: (Tgala a jini) :ho: Vim ze je to dost kratkodobe a asi nerealne ale mozna by se nekdo nasel a prijel tam.

Kdyz bude mit nekdo zajem tak mapku zaslu.
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod tgala » Str Máj 18, 2005 2:37 pm

No, ja asi do Viedne nepojdem, ale ked uz pojdes cez Vieden, co keby si sa zastavil u nas v Blave. rad by som sa s tebou stretol a prehodil par viet :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Atenza » Str Máj 18, 2005 2:42 pm

tgala píše:No, ja asi do Viedne nepojdem, ale ked uz pojdes cez Vieden, co keby si sa zastavil u nas v Blave. rad by som sa s tebou stretol a prehodil par viet :o)


Skoda myslel jsem ze tam nebudu sam ale neva.Jo pres Blavu jedu nebo jak tomu rikate. Jen nevim kdy a v kolik.Jinak by to asi slo. Mozna skocit nekde na gabl.
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod TomAnt » Str Máj 18, 2005 2:57 pm

Atenza píše:
tgala píše:No, ja asi do Viedne nepojdem, ale ked uz pojdes cez Vieden, co keby si sa zastavil u nas v Blave. rad by som sa s tebou stretol a prehodil par viet :o)


Skoda myslel jsem ze tam nebudu sam ale neva.Jo pres Blavu jedu nebo jak tomu rikate. Jen nevim kdy a v kolik.Jinak by to asi slo. Mozna skocit nekde na gabl.


By som sa mozno na kus reci stavil aj ja :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Lubos1 » Str Máj 18, 2005 3:01 pm

Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Atenza » Str Máj 18, 2005 6:35 pm

No no tak to vypada na dost zajimavej den.2 srazy na jednou to tu jeste nebylo.Ja bych do toho sel ted uz snad jen dohodnout kdy a kde se sejit.
Jen jedno me dela problemy kde vas najdu? Ja se totiz v Blave nevyznam. Jedno je ale jiste jedu smer Zilina.
Cekam na nejake navrhy.
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod dabel » Str Máj 18, 2005 6:37 pm

Hm tak 21.5. by som sa mal niekde okolo BA aj ja vyskytovat, tak mi dajte vediet, Atenzovi rad potrasem pravicou :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod tgala » Str Máj 18, 2005 6:38 pm

No nam to je jedno, kde. My sa prisposobime tak aby sme sa nasli. Smer zilina..... no moznosti je viac, ale navrhujem niekde pri nejakom hypermarkete, kde je velke parkovisko. Ja by som Ta mohol ist pockat aj na hranice a odprevadit na miesto zrazu :ho:
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Atenza » Str Máj 18, 2005 6:42 pm

tgala píše:No nam to je jedno, kde. My sa prisposobime tak aby sme sa nasli. Smer zilina..... no moznosti je viac, ale navrhujem niekde pri nejakom hypermarkete, kde je velke parkovisko. Ja by som Ta mohol ist pockat aj na hranice a odprevadit na miesto zrazu :ho:


:jo :jo :jo

Ooooooo jaka ucta beru te za slovo.Pakli ze ti to nevadi.
Muzes treba zaslat sz. tvoje tel.cislo na mob? jde o to ze az budu ve Vidni tak bych dal vedet kdy a kde.
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Atenza » Str Máj 18, 2005 6:43 pm

dabel píše:Hm tak 21.5. by som sa mal niekde okolo BA aj ja vyskytovat, tak mi dajte vediet, Atenzovi rad potrasem pravicou :lol


Taky ti potrasem pravicou :o) A hodime rec. Jedes ten den taky z Mnichova?
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod dabel » Str Máj 18, 2005 6:44 pm

Atenza píše:
dabel píše:Hm tak 21.5. by som sa mal niekde okolo BA aj ja vyskytovat, tak mi dajte vediet, Atenzovi rad potrasem pravicou :lol


Taky ti potrasem pravicou :o) A hodime rec. Jedes ten den taky z Mnichova?

Ne, idem uz v piatok na vecer. V sobotu doobeda na dekarbonizaciu k Milanovi a potom este neviem ;) Musim so sefkou prebrat :lol Ale cas na pivko by sa mal najst :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Str Máj 18, 2005 6:53 pm

A mam dojem ze aj Doktor bude v BA :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Atenza » Str Máj 18, 2005 6:53 pm

dabel píše:
Atenza píše:
dabel píše:Hm tak 21.5. by som sa mal niekde okolo BA aj ja vyskytovat, tak mi dajte vediet, Atenzovi rad potrasem pravicou :lol


Taky ti potrasem pravicou :o) A hodime rec. Jedes ten den taky z Mnichova?

Ne, idem uz v piatok na vecer. V sobotu doobeda na dekarbonizaciu k Milanovi a potom este neviem ;) Musim so sefkou prebrat :lol Ale cas na pivko by sa mal najst :lol


No ja jsem puvodne chtel jet taky v patek na vecir.Ale k vuli tomu srazu ve vidni chci jet v sobotu.Co ted? Takova spolecna jizda by nebyla spatna co?
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Atenza » Str Máj 18, 2005 6:54 pm

TomAnt píše:A mam dojem ze aj Doktor bude v BA :o)


Chlapi brzdete nebo nas tam prijede do Blavy vic ,nez na EEM. :ho:
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod dabel » Str Máj 18, 2005 6:58 pm

Atenza píše:No ja jsem puvodne chtel jet taky v patek na vecir.Ale k vuli tomu srazu ve vidni chci jet v sobotu.Co ted? Takova spolecna jizda by nebyla spatna co?

No jo, akorat mam obavy, ze Ty to potiahnes cez Passau do Linzu a ja to mam asi najlepsie po okreske cez Mühldorf a Braunau :|
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron