Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

EMM 2005 WEB Update

O Mazda zrazoch v roku 2005.

EMM 2005 WEB Update

Poslaťod Kris » Uto Máj 03, 2005 11:48 pm

Nove info na webe tu http://emm2005.mazdaklub.sk/

Sucasne chcem poprosit prekladacov nech prelozia to, co chyba v porovnani so slovenskou verziou na zahranicnych variantoch.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Str Máj 04, 2005 12:09 am

S tím malým počtem stanovacích míst nejsem nadšená a pro mne to znamená stepovat v místě srazu už před dvanáctou hodinou,abych měla místo pro stan a dvě auta u něj :shock .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Máj 04, 2005 12:43 am

Black píše:S tím malým počtem stanovacích míst nejsem nadšená a pro mne to znamená stepovat v místě srazu už před dvanáctou hodinou,abych měla místo pro stan a dvě auta u něj :shock .

Som myslel ze budes spat v aute... Aj s tym viac menej ratame za cast ludi bude spat v autach...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Máj 04, 2005 7:27 am

Hehe, no, tak to jsem zvedavej, jak to bude :ho:. Ja bych rek, ze ti, co maj kombiky a skvelou rovnou loznou plochu (pripadne nerovnosti si dorovnaji molitanem :o)), tak jim stan automaticky bude zamitnut. Co vy na to? :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Str Máj 04, 2005 8:47 am

Já myslím že ten kdo chce sraz prospat by měl být co nejpřísněji potrestán!! :spik2 Kdo spí - nežije!!! A noc je jen druhá půlka dne, tak žádné flákání a mazdit!!! :jo :ucho :tleskam :vict :danc: :pusa
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Luke.cz » Str Máj 04, 2005 9:08 am

Můj hrdzavý kombík bude už do té doby OK a třeba se v něm i pokusím přespat.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Black » Str Máj 04, 2005 1:06 pm

TomAnt píše:
Black píše:S tím malým počtem stanovacích míst nejsem nadšená a pro mne to znamená stepovat v místě srazu už před dvanáctou hodinou,abych měla místo pro stan a dvě auta u něj :shock .

Som myslel ze budes spat v aute... Aj s tym viac menej ratame za cast ludi bude spat v autach...

Já v budu spát v GD,to by mě moje hrdost nedovolila spát ve stanu,ale brácha bude spát ve stanu se psem,protože v GF by se oba nevyspali a tak to mám naplánováno,že GD a GF zaparkuji vedle sebe a do mezery mezi ně postavím stan,tak to tedy musím být na místě po jedenácté hodině,abych sehnala místo pro stan a dvě Mazdičky.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Str Máj 04, 2005 1:08 pm

matey píše:Já myslím že ten kdo chce sraz prospat by měl být co nejpřísněji potrestán!! :spik2 Kdo spí - nežije!!! A noc je jen druhá půlka dne, tak žádné flákání a mazdit!!! :jo :ucho :tleskam :vict :danc: :pusa

Já jak nenaspím svých deset hodin,tak je to :spik2 . Však se Black chystá spinkat v ovčích peřinkách v GD a to je ta nejkrásnější kombinace pro spánek:zerute: ,jen na to pomyslím,tak na mne jde spaní :ho: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Str Máj 04, 2005 1:10 pm

Tak ty si v pohode, ked to chces rozlozt medzi auta... to je totiz mozne len na betone a ten nie je zahrnuty do poctu kapacit...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Str Máj 04, 2005 1:44 pm

TomAnt píše:Tak ty si v pohode, ked to chces rozlozt medzi auta... to je totiz mozne len na betone a ten nie je zahrnuty do poctu kapacit...

V případě nouze na betonu,ale do betonu nepíchnu kolíky stanu a taky potřebuji do země napíchnout úvazový kolík pro psa.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Str Máj 04, 2005 1:51 pm

Black píše:V případě nouze na betonu,ale do betonu nepíchnu kolíky stanu a taky potřebuji do země napíchnout úvazový kolík pro psa.
Do betonu to fakt nejde, ale zkus to do pneumatik, tam by měly kolíky držet!! To syčení za chvíli přejde... :jo :ho: :jo
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Black » Str Máj 04, 2005 1:58 pm

matey píše:
Black píše:V případě nouze na betonu,ale do betonu nepíchnu kolíky stanu a taky potřebuji do země napíchnout úvazový kolík pro psa.
Do betonu to fakt nejde, ale zkus to do pneumatik, tam by měly kolíky držet!! To syčení za chvíli přejde... :jo :ho: :jo

:ho: :tuk
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Máj 04, 2005 3:45 pm

Na co stan? Uvážeš špagát od auta k autu, jeden u předních dveří, jeden u zadních, večer přehodíš folii a máš psí boudu jako palác. Brácha přespí ve voze. Případně si to můžou prohodit, podle toho, kdo vypije víc piva a bude potřebovat chodit. :o)
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Pavel Rittich » Str Máj 04, 2005 3:46 pm

Po byvakování va Valticích už Tě nemůže překvapit nic, nebo jo?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Kris » Str Máj 04, 2005 4:07 pm

Kde su preklady kua? :twist: :(
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Ďalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť