Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MAZDASRAZ BRNO 23.4.2005

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Jak se Vám to líbilo ?

Nic moc
0
Nehlasovalo
Ušlo to
0
Nehlasovalo
Bezva
4
27%
Bylo to SUPER !!!
11
73%
 
Celkom hlasov : 15

Poslaťod Krenštík » Pon Apr 25, 2005 1:09 am

musis pockat, teprve se sesilaji na mazdaklub, budou tu do tydne.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Atenza » Pon Apr 25, 2005 11:04 am

Krenštík píše:musis pockat, teprve se sesilaji na mazdaklub, budou tu do tydne.


Do tydne???? :twist:
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 25, 2005 11:18 am

Nejake dam hadam uz dnes, aspon z mojej serie... Budem foto rozdelovat podla fotografa asi, lebo este to aj radit dokopy casovo to uz je moc, staci mi ta uprava SPZ co ma caka...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Atenza » Pon Apr 25, 2005 11:20 am

TomAnt píše:Nejake dam hadam uz dnes, aspon z mojej serie... Budem foto rozdelovat podla fotografa asi, lebo este to aj radit dokopy casovo to uz je moc, staci mi ta uprava SPZ co ma caka...


No a pak ze koncem tejdne. :ho: Kdyz se chce tak to jde.
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 25, 2005 11:24 am

Ono je to totiz hlavne casovo narocna cinnost, a toho je dost malo... Ak by sme sa vsetci dohodli ze nam nevadia nase SPZ na webe, tak to skrati cas na cca 1% a vsetok cas zaberie len upload fotiek na web...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Krenštík » Pon Apr 25, 2005 11:26 am

Moje spz nevadi, jak rekl majki z ostravy jeli tri mazdy a vsechny meli v spz dve sedmicky
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod dabel » Pon Apr 25, 2005 12:01 pm

Fotiek mam nejak k 200 (Luke a Martinka vedia presnejsie - ja som fotak este nepozeral... notasek som navyse nechal v Mnichove), spisem nejaky pekny kvetnaty report, pridam fotky, volako to bude.

Plne fotky scucnem z fotaku vecer, zajtra rozoslem na vyziadanie (zatial si objednali Martinka a TheSaint) - ale bacha, je toho cca. 200MB!

Inak prve dojmy... zo zaciatku chaos, presuvanie sa hore-dolu (od priehrady ste nam skoro zdrhli a to sme si hned po prijazde iba na malu odskocili!), samozrejme prvy sok z nehody - hlavne, ze sa Mirkovi nic nestalo a odnieslo si to len auto! -, posedenie na obede fajn (napriek obsluhe, dakujem Jitke a Berry za milu debatu na temu "dospievanie chlapcov v muzov-gentlemanov" ;) ), motokary samozrejme bomba, uuuuplne perfektna draha, hlavne ta klopena zatacka s plynom na podlahe a nasledne esicko v plnej rychlosti, to bol ten pravy precistovak! Strelnica - fajn pokec so vsetkymi (hoci forek s klapkami na usi som mal celu nedelu vycitany!). Dalej zase trosku chaosu pri presunoch, no ale dobre no... zaver v klube celkom fajn, na debatu to hosi celkom dost osolili, ale hrali spravny "rokec" a tak sa to dalo.

Cesta cez Hodonin, Senicu a Trnavu k Zuzke v pohode, akorat som si nadaval, ze ja truhlik som si zabudol okuliare v tatovom modrom GDcku.

Som rad, ze som spoznal dalsich Mazdakov, skoda, ze sme nevideli "v plnej forme" RXman-a, ale snad nabuduce to uz bude lepsie ;) a ze som malo spoznal Dej-fa a ostatnych, co sa zdrzali len kratucko!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza » Pon Apr 25, 2005 12:19 pm

No mezi náma hoši..Koho zajímají desítky,ne li stovky fotek toho stejnýho? Chudák TomAnt. To k umístění na web nemůže každej vybrat podle něj nejlepších 10 fotek, upravit je na rozumnej rozměr (800x600 cca 100kb), začmrkat značky a udělat nějakou tu retuš a poslat mu to? Za půl hodiny není co dělat....
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod dabel » Pon Apr 25, 2005 12:20 pm

Honza píše:No mezi náma hoši..Koho zajímají desítky,ne li stovky fotek toho stejnýho? Chudák TomAnt. To k umístění na web nemůže každej vybrat podle něj nejlepších 10 fotek, upravit je na rozumnej rozměr (800x600 cca 100kb), začmrkat značky a udělat nějakou tu retuš a poslat mu to? Za půl hodiny není co dělat....

Honzo, su tu ludia, ktori chcu proste VSETKO a v PLNOM rozliseni... na webe bude "uz navzdy" visiet klasickych par fotiek v "normalnom" rozliseni a velkosti.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Honza » Pon Apr 25, 2005 12:24 pm

dabel píše:
Honza píše:No mezi náma hoši..Koho zajímají desítky,ne li stovky fotek toho stejnýho? Chudák TomAnt. To k umístění na web nemůže každej vybrat podle něj nejlepších 10 fotek, upravit je na rozumnej rozměr (800x600 cca 100kb), začmrkat značky a udělat nějakou tu retuš a poslat mu to? Za půl hodiny není co dělat....

Honzo, su tu ludia, ktori chcu proste VSETKO a v PLNOM rozliseni... na webe bude "uz navzdy" visiet klasickych par fotiek v "normalnom" rozliseni a velkosti.


Tak ale u všeho a v plným rozlišení nemusí snad tom zamazávat značky a dávat to na web ne? To maximálně flákne jako zaziplý archivy na ftp...
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod majki » Pon Apr 25, 2005 2:07 pm

dabel píše:Plne fotky scucnem z fotaku vecer, zajtra rozoslem na vyziadanie (zatial si objednali Martinka a TheSaint) - ale bacha, je toho cca. 200MB!

Ehm, ehm, na mna si sprosto zabudol??? Ved sme sa domluvili v Gun Clube, nieee? :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Berry » Pon Apr 25, 2005 2:47 pm

dabel píše:...napriek obsluhe, dakujem Jitke a Berry za milu debatu na temu "dospievanie chlapcov v muzov-gentlemanov" ;) )

Já děkuji paní Ďáblové za ispirativní poučení, jak dovést manželské soužití k dokonalosti - přes víkend mít k dispozici manžela, přes pracovní dny zajíčka :shock . Tuto variantu manželství mi maminka zatajila! :ho:
Jináč s Tebou souhlasím ve všem, sraz v Brně se opravdu vyvedl! Speciální dík je třeba směrovat k pořadatelům, kteří dokázali poručit větru a dešti, takže avizované přeháňky dorazily místo v sobotu až dnes. Kdo nepřijel, má čeho litovat! Jsem ráda, že jsem poznala všechny, se kterými diskutuji ve fóru nad tématy celosvětového významu, a ještě některé navíc. Soukromě ještě musím poděkovat kamarádovi 8) , který mne do klubu nalákal, je mi tu mezi Vámi opravdu dobře :zerute: .
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod TomAnt » Pon Apr 25, 2005 3:17 pm

Ja by som chcel tymto taktiez vsetkym podakovat, prekvapila ma vazne hojna ucast, hlavne novych tvari (minimalne pre mna, ked uz som v tej Ostrave nebol, aspon polovica).

Co si odnasam zo zrazu? Paradne zazitky, skusenost s kolonou (aby sme sa mohli nachystat na EMM).

Z jazdy kolony jasne vyplyva, ze bez vysielaciek je to velmi tazko zorganizovatelne, takisto kolona uz len v takom pocte ako bola ta v Brne dokaze narobit pekny chaos v meste, takze ak budem e chciet spravit na Babe tu 100 autovu (teda minimalne) tak mame co robit :o) he he.

Jo a ta motokarova draha bola vazne hnusna pre nas vacsie postavy, take ostre zakruty s mnozstvom rozbiehani nech si nechaju :ho: :ho: :ho:

A ta CZ100 co som mal na strelnici je uplny humac, diky tymto Matrixovi za pozicanie jeho skvelej pistolky, ta bola vazne dobra.

A na zaver diky Mateyovi za mjuuuzik, chi, mam aj 10MB video s jeho spevom, asi to sem dam :o)

P.S. Fotky uz postupne nahravam na server, dajte mi ale este dnes cas, predpoklad je ze v noci by to mohlo byt hotove a minimalne moje, Marinove a Krenstikove fotky tu uz budu. Ostatni co mate foto, poslite mi do mailu a pridam tiez...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Pon Apr 25, 2005 3:23 pm

Berry píše:Já děkuji paní Ďáblové za ispirativní poučení, jak dovést manželské soužití k dokonalosti - přes víkend mít k dispozici manžela, přes pracovní dny zajíčka :shock . Tuto variantu manželství mi maminka zatajila!

Len technicka poznamka: este je to slecna Dablova :lol Takze da sa povedat, ze "trenuje model pre stastne manzelstvo" :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod dabel » Pon Apr 25, 2005 3:24 pm

TomAnt píše:Jo a ta motokarova draha bola vazne hnusna pre nas vacsie postavy

No to sa viaceri takto vyhovarali :lol Proste ked neni technika jazdy, tak sa treba na hmotnost vyhovorit :lol (vrodena skromnost mi opat nedovoli komentovat vysledky motokaroveho klani :lol :lol :lol )
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť