Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kolona z Bratislavy do Brna v sobotu

O Mazda zrazoch v roku 2005.

Poslaťod TomAnt » Štv Apr 21, 2005 9:36 am

dabel píše:To je divne... vo vsetkych kultivovanych krajinach (vratane Francuzska, kde je kazdy kilometer plateny) je dialnica napriek poplatkom od hranice po prvy vyjazd ZADARMO!!! Ved ked pridem po dialnici zo Slovenska, na co mam absolutne pravo, a chcem zist, tak ako to mam spravit? Preskocit zvodidla? Divneeee... po vyjazd Breclav som vzdy jazdil bez znamky a bez problemov...


Smerom do Ciech je to OK, tam je to po prvy vyjazd naozaj asi zadara, ale smer nas5 sa neda pretoze na tu cestu, ktora sa napoji na ten usek co je zadara je zakaz vjazdu v Lanzhote, ci kde... cize nemas sa na nu ako dostat... (teda mozno mas ale urcite nie tak ako som sa snazil nahovorit vtedy colnikom :ho: )
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod dabel » Štv Apr 21, 2005 9:50 am

TomAnt píše:Smerom do Ciech je to OK, tam je to po prvy vyjazd naozaj asi zadara, ale smer nas5 sa neda pretoze na tu cestu, ktora sa napoji na ten usek co je zadara je zakaz vjazdu v Lanzhote, ci kde... cize nemas sa na nu ako dostat... (teda mozno mas ale urcite nie tak ako som sa snazil nahovorit vtedy colnikom :ho: )

No vsak naspat tiez od vyjazdu Breclav... ked je zadara TAM, tak by mala byt aj NASPAT... alebo som zase len naivny?
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Luke.cz » Štv Apr 21, 2005 10:09 am

Já jsem tam nikdy známku neměl a nikdy mi nikdo nic neřekl. Myslím že jsi jen potkal chytráka, který si chtěl smlsnout. Budu od 9 pod sjezdem z dálnice na příjmu na 6-26. Jen jsem se ještě nerozhodl s kterým autem pojedu.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Black » Štv Apr 21, 2005 1:21 pm

Kde se mám k vám připojit já?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Apr 21, 2005 1:25 pm

Luke.cz píše:Já jsem tam nikdy známku neměl a nikdy mi nikdo nic neřekl. Myslím že jsi jen potkal chytráka, který si chtěl smlsnout. Budu od 9 pod sjezdem z dálnice na příjmu na 6-26. Jen jsem se ještě nerozhodl s kterým autem pojedu.


Nevravi ze zo mna tie prachy vytiahli, len sa na tom dobre bavili, ako som ja zacal vymyslat kadial som siel ze som nepouzil dialnicu a oni ze anoooo? ale tam je zakaz odbocenia doprava :o) a tak... Tu pokutu mi nakoniec nedali...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Luke.cz » Pia Apr 22, 2005 12:38 pm

Tome ozvi se mi večer, chci dořešit nějaké detaily ohledně zítřejšího rána.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TomAnt » Pia Apr 22, 2005 1:16 pm

Luke.cz píše:Tome ozvi se mi večer, chci dořešit nějaké detaily ohledně zítřejšího rána.


Od cca 17:45 budem na ICQ, maile, vsade :o) Ak nepojdem na rokovanie so sponzorom jednym...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Harry FE3 » Pia Apr 22, 2005 6:05 pm

Black píše:Kde se mám k vám připojit já?


Black my přijedeme až přímo do AB auto.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Krenštík » Pia Apr 22, 2005 6:56 pm

Harry FE3 píše:
Black píše:Kde se mám k vám připojit já?


Black my přijedeme až přímo do AB auto.


Ne Black jede cekat na hranice :jo :jo
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2187
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod matey » Pia Apr 22, 2005 9:58 pm

Harry FE3 píše:Black my přijedeme až přímo do AB auto.
Harry jedeš svým nebo s Black?
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Berry » Pia Apr 22, 2005 10:06 pm

Tak můj paintballový team odešel na diskotéku v čele se synem, hlídat dceru s kamarádkami, neboť holky chtějí oslavit tancem úspěšné složení přijímaček na SŠ. Mám trošku bobky, jestli budou hoši ráno ready na cestu :shock . Co bych si na tom paintballe počala bez "mých" bojovníků :nevim ? A sama bych se bála :ho:
Obrázok užívateľa
Berry
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Pia Feb 25, 2005 9:52 pm
Bydlisko: Ostrava, CZ

Poslaťod matey » Pia Apr 22, 2005 10:11 pm

Berry píše: :nevim ? A sama bych se bála :ho:
Žádné výmluvy, kdo se bojí nesmí na paintball :spik2
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod TomAnt » Pia Apr 22, 2005 10:32 pm

matey píše:
Berry píše: :nevim ? A sama bych se bála :ho:
Žádné výmluvy, kdo se bojí nesmí na paintball :spik2


Co mi pripomina ze este stale nie som na rano zbaleny, rozumej, este som nehladal moje bojove veci na oblecenie, ani motokarovu kuklu, zatial len nabijam baterky do mobilov, fotaku, notebooku, iPaqu, vysielaciek, GPSka... elektronika nadovsetko.. :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pia Apr 22, 2005 10:37 pm

matey píše:
Harry FE3 píše:Black my přijedeme až přímo do AB auto.
Harry jedeš svým nebo s Black?

Harry jede svojí Mazdičkou :jo .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pia Apr 22, 2005 11:05 pm

Hm, tak kukly neviem najst, asi su v aute od poslednej akcie v Ivanke... oblecenie som uz zbalil :o) teda hodil na postel... CDcka pre tych co chceli nieco su zbalene tiez... Natankujem asi v cechach mam dojem :o) Tesim sa na vas. Jo a na strelnici si dam zasa z Glocku ako minule, ak nebudu mat H&K alebo Sig Sauer ako nemali minule ...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazda * Jar, Leto, Jesen, Zima * 2005

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť