Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

salon de l'auto Geneve 2005 / Genfer motor show 2005

Diskusie k článkom publikovaným na webe...

Poslaťod Bootleg » Sob Mar 12, 2005 7:34 am

TomAnt píše:Hlavne svetla mali mat ostrejsie hrany, ako 6ka a RXka.. a ten nasavaci otvor dtto...


O to práve ide, že je úplne iná, ako ostatné modely, tak to bolo vždy.. :) Hehe, super, nikomu sa nepáči, nikto ju nekúpi, cena pôjde dole a ja ju potom budem môcť kúpiť.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod matey » Sob Mar 12, 2005 9:15 am

majki píše:Hm, tak to by me zajimalo, jak to udelat na moji Majde. A zacne ti to topit nebo jen to je vlazne? A jak dlouho se motas z parkoviste :ho:[/color]
No říkám "začne topit, takže prostě znatelně teplý vzduch, ale žádný super hic. A vymotávání z parkecu mi trvá podle toho jak moc se tam nas***u ti co nemají žádné povolení - bydlím přímo v pěší zóně a někdy je to fakt horor na šestkrát vycouvat škvírou o pět cm širší než Majda. Často lituju že nemám sklopné "uši", ty zrcátka fakt soudruzi nedomysleli..... asi mají v Tokiu víc místa (nebo ukázněnější řidiče :jo )
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod dej-f » Sob Mar 12, 2005 9:37 am

inacovcan píše:..... zisla by sa mi este mala kontrolecka na pristrojovej doske, ktora sa rozsvieti ak externa teplota klesne k nule.

souhlasím, dá se to dořešit koupi externího teploměru za 600,- (neoriginál příslušenstvi) a domontovat si ho. Volíš si zvukovou nebo vizuální signalizaci, nebo obojí. Měl dokonce rozlišení >3 / 3-1 / 1 < stupně C a měl jsem ho dokoupení v Ople Corsa a souhlasím, bylo přínosné.
bez podpisu - anonym
Obrázok užívateľa
dej-f
Komunikátor
 
Príspevky: 769
Registrovaný: Uto Dec 28, 2004 10:25 pm
Bydlisko: Ostrava / doma

Poslaťod Lubos1 » Sob Mar 12, 2005 4:47 pm

domontovat sa da vsetko mozne, ale to uz nie je ono. Malo to tam byt standardne. V P307 mi to dokoncas piplo a blikala teplota, ked bola medzi -3 a 3°C.
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Sob Mar 12, 2005 6:44 pm

Ja to vravim odjakziva, Mazda nemala prestat robit Xedosovu radu luxusnych aut, tam by to standardne bolo a kopec dalsich serepeticiek...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Sob Mar 12, 2005 6:52 pm

Zeby som si to dorobil? Aj tak mam na pristrojovom paneli volne kontrolky na svietenie a teraz, ked to mam rozobrate, nemal by to byt problem. :wink Heh, a po 7 rokoch som si opravil alarm dnes.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Ned Mar 13, 2005 11:32 pm

Lubos1 píše:domontovat sa da vsetko mozne, ale to uz nie je ono. Malo to tam byt standardne. V P307 mi to dokoncas piplo a blikala teplota, ked bola medzi -3 a 3°C.


323F ma kontrolku so snehovou vlockou, ktora sa rozsvieti, ked sa namera pod 2 stupne.
A4 ma externy teplomer priamo v zornom poli a v rpzmedzi -5 az 5 stupnov pri tom svieti snehova vlocka..
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Mar 17, 2005 12:11 pm

majki píše:
matey píše:
majki píše: :( a to me pak sere, kdyz moje Majda zacne "kurit" az nekde v Ostrave (takze po 25 - 30km) :brek
To je divný, mně moje GV topí než se vymotám z parkoviště!?!
Po Oktávce TDI to pro mě byl šok, ta topila až tak po 5 km...

Hm, tak to by me zajimalo, jak to udelat na moji Majde. A zacne ti to topit nebo jen to je vlazne? A jak dlouho se motas z parkoviste :ho:


Majki, asi Tě otrávím, protože to je zase o korunách, ale když jsem dával novou pumpu (tekla), nechal jsem si dát i nový termostat. Od té doby Majda topí jako vzteklá (teď mi ale pro změnu přestal spínat ventilátor, takže až se oteplí bude to zase průser). Tahle zima už končí, ale jestli se budeš chtít příští zimu ohřát, šetři na nový termostat.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod matey » Štv Mar 17, 2005 2:59 pm

Pavel Rittich píše:Majki, asi Tě otrávím, protože to je zase o korunách, ale když jsem dával novou pumpu (tekla), nechal jsem si dát i nový termostat. Od té doby Majda topí jako vzteklá (teď mi ale pro změnu přestal spínat ventilátor, takže až se oteplí bude to zase průser). Tahle zima už končí, ale jestli se budeš chtít příští zimu ohřát, šetři na nový termostat.
No to jsem zapomněl říct, termostat mám nový :o)
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Štv Mar 17, 2005 8:22 pm

Pavel Rittich píše:šetři na nový termostat.

Co to stoji? :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Pia Mar 18, 2005 8:17 am

majki píše:
Pavel Rittich píše:šetři na nový termostat.

Co to stoji? :ho:


Nebylo to drahý, myslím, že kolem pětistovky. Já tenkrát dával vyměnit vodní pumpu, tak to bylo při jedné práci. Počítej ale ještě novou chladicí kapalinu - z chladiče vypustíš pěknej sajrajt a filtrovat to doma asi nebudeš.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod majki » Pia Mar 18, 2005 9:14 am

Pavel Rittich píše:Nebylo to drahý, myslím, že kolem pětistovky. Já tenkrát dával vyměnit vodní pumpu, tak to bylo při jedné práci. Počítej ale ještě novou chladicí kapalinu - z chladiče vypustíš pěknej sajrajt a filtrovat to doma asi nebudeš.

Tu musim vymenit stejne, po trech letech to je akorat tak na case :mrk
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Diskusie k článkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť