Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tuning Mazda 6

Diskusie k článkom publikovaným na webe...

Re: Tuning Mazda 6

Poslaťod Rygs » Sob Jan 24, 2009 12:48 pm

Zdravím, omlouvám se nějakou dobu jsem tuto diskuzi nesledoval... Takže abych to ujasnil:

Anténa: Uvnitř je nějaký plošný spoj, který zřejmě plní funkci zesilovače. Kvalita příjmu: Pokud poslouchám rádio, tak většinou KissHády, takže nevím jak u ostatních stanic, ale předpokládám, že bude platit to stejné. Pokud se pohybuju po Brně nezaznamel jsem žádný problém problém s příjmem signálu - kvalita stejná jak u prutové antény. Pouze v oblasti mezi Pisáreckým tunelem a Žabovřeskami (v tom dolíku u Svratky) je občas slyšet nějaký šum. Jinak na trase Vyškov-Brno je příjem zmiňované stanice absolutně bez problémů. Myslím, že v Brně s příjmem signálu problém není. Co jsem zaznamenal jako určité zhoršení bylo, že ve Vyškově jsem musel zlínské rádio RockMAX naladit ručně a i tak už byl příjem "slabý". To se ale bavíme o příjmu rádia z vysílače vzdáleného cca 40km. To není případ Brna.

Lišty s nápisem M6: Ty jsem koupil na eBay od nějakého "Korejky" http://stores.ebay.com/Chromic-Accessories Teď už je tam ale myslím nemá. Zkus hledat pod "mazda 6 sill".

No a ty prahy jsou jak už jsem psal odtud http://stores.ebay.com/AZPARTSEXPRESS
Obrázok užívateľa
Rygs
Pisateľ
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 8:23 am

Poslaťod pavel743 » Uto Mar 03, 2009 8:32 pm

Tuning perfekt jen jsem se lekl tech zadnich lemu na tomto obrazku http://www.mazdaklub.sk/images/tuningmazda6/p26.jpg
Vysvetlete mi lidi proc ty M6tky tak rezavi....? Jak se proti tomu ucinne branit?
pavel743
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Mar 03, 2009 8:09 pm

Poslaťod Rygs » Uto Mar 03, 2009 10:34 pm

Lemy už jsou spravené v rámci servisní akce. To rezavění mi v Mazdě zdůvodňovali tím, že se u nás v zimě hodně solí a že u prvních modelů byla nějaká chybka při lakování karoserie. Tak nevím :hmmhmm
Obrázok užívateľa
Rygs
Pisateľ
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 8:23 am

Poslaťod RESP3KT » Pon Jún 28, 2010 10:24 pm

Mazdar, nemáš někde schovaný ty nápisy Mazda 6 na brzdový třmeny? Kdybys mi je poslal na martin.dobias@centrum.cz byl bych ti vděčný. =)
RESP3KT
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Nov 21, 2009 7:23 pm

Poslaťod Rygs » Pon Jún 28, 2010 11:05 pm

RESP3KT píše:Mazdar, nemáš někde schovaný ty nápisy Mazda 6 na brzdový třmeny? Kdybys mi je poslal na martin.dobias@centrum.cz byl bych ti vděčný. =)



Nemám, bohužel... ale udělat to není složitý, stačí Word...
Obrázok užívateľa
Rygs
Pisateľ
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 8:23 am

Poslaťod yohann » Pon Mar 14, 2011 8:37 pm

Zdar, přední spoiler je nádherný taky z eBay? nebo odkud díky...
yohann
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Mar 14, 2011 8:33 pm
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Rygs » Pon Mar 14, 2011 10:42 pm

všechno je z ebay :spik2
Obrázok užívateľa
Rygs
Pisateľ
 
Príspevky: 89
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 8:23 am

Predchádzajúci

Späť na Diskusie k článkom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť