Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

extermý MP3 do modulárneho rádia M2/M3/M6

Ať to (nejen) pořádně duní !!!

Moderátor: George

Re: extermý MP3 do modulárneho rádia M2/M3/M6

Poslaťod radec » Štv Mar 20, 2008 10:09 am

dvaja kolegovia maju ten transmitter a ani jednemu z nich to nehraje poriadne. Stale musis prepinat frekvencie a ladit.
radec
Pisateľ
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Uto Mar 04, 2008 8:30 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod Batman » Štv Jún 19, 2008 11:27 pm

Kup si Xcarlink MP3 USB. Super vecicka. :o)
Prílohy
P5165991.JPG
P5165981.JPG
Mazda 6, 1.8, 2003, GroundZero, Mio C720 IGO8
Obrázok užívateľa
Batman
Komunikátor
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Štv Mar 06, 2008 9:55 am
Bydlisko: Trenčín
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod MiBan » Uto Aug 03, 2010 9:25 pm

Vyskusa som transmiter aj Xcarlink (made in china)

S transmiterom (eBay cca 2 - 10€) som bol spokojny. Nasiel som si frekvenciu kde nobolo ziadne rusenia na mojich beznych trasach a v pohode. A hral stereo. Nevyhoda: hral vsetko zaradom co nasiel na USB kluci bez moznosti dat si random play alebo prepinat adresáre. Taktiez som musel ozeliet dopravne informacie.

Xcarlink (eBay 60€ made in china, takze nie original) v mojej Trojke je pripojeny namiesto menica CD, hra vyborne. Ovladanie na volente a podobne veci funguju bezchybne. USB, SD karta a line-in vstup vyskusane. Jedina nevyhoda je, ze to tiez nevie hrat random. Na kluci alebo SD karte musite mat specificku strukturu adresarov. Nedokazecitat podadresare a mozete mat len 6 adresarov kedze moje radio je stavane len na 6 CD menic.

Ina spokojny.
Mazda 3 1,6 MZ-CD
Obrázok
Obrázok užívateľa
MiBan
Opytovateľ
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Štv Máj 14, 2009 3:50 pm
Bydlisko: Važec
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Predchádzajúci

Späť na Auto HiFi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron