Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zosilovac do Mazdy6 s Bose

Ať to (nejen) pořádně duní !!!

Moderátor: George

Poslaťod BOL » Ned Jún 19, 2005 10:08 am

zadne plato islo von, namiesto neho pevna doska - isli do nej 2 repraky. inac nic. vo dverach som zatial nechal povodne bose, vlastne cele bose zostalo povodne.
Do zadu som dal Pioneer cca 2 x 260, robia krasne vysky, to je to co mi na bose najviac chybalo
do kufra pojde JBL 1000W (ten sme zatial nespojazdnili)
napajanie zosilovaca je priamo z pripojky na bose cez high input, co mi teraz ale sposobuje strasne piskanie v reprakoch (kable su uz vedene stredom auta aby boli odrusene), musim este dokupit filtre, hi-low transformator,alebo asi aj komplet novy zosilovac, ten co tam mam nie je zrovna z tych najdrahsich.
pri startovani prepusta zosilovac do reprakov strasnu supu/bombu, to preto lebo nezvlada zoslabit ten signal

inak montaz bola fcelku fun.....vedel si ze bose zosilovac komunikuje s ABS :shock ?.... a to ze pri montazi zosilovaca budem musiet odmontovat stierace....
mam cca 50 foto z montaze asi by som si spravit nejaku www stranku aby som mohol davat aj sem z nej fotky.

kde a ako to pojde najrychlejsie ?anybody please help
Obrázok užívateľa
BOL
Opytovateľ
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Uto Jan 18, 2005 9:35 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bootleg » Ned Jún 19, 2005 12:12 pm

Daj si to na Azet.sk.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Harry FE3 » Pon Jún 20, 2005 12:00 am

Foto chci vidět!To je teda mazec!Jinak rušení je svině,já jsem ve svým autě rušení vyřešil až teď po hodně dlouhé době přemýšlení atd.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod PCnity » Pia Aug 19, 2005 2:27 am

Ty mas mazdu 6 sedan alebo hatchback?
Kolko ta stala vymena plata?
---> Mazda 626 GF 2.0i 16V 99'<--- The x00r Tuning project will be launched soon... || Searching for specs...
Obrázok užívateľa
PCnity
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pia Jún 25, 2004 12:55 pm
Bydlisko: SK-BA-(Samorin)

Poslaťod Atenza » Sob Aug 20, 2005 1:39 pm

Harry FE3 píše:Foto chci vidět!To je teda mazec!Jinak rušení je svině,já jsem ve svým autě rušení vyřešil až teď po hodně dlouhé době přemýšlení atd.


Me to tam taky pistelo od ty doby co jsem tam dal zesik ale pak precejenom pomohlo toto- mam ten zelenej 45A/540W

http://www1.conrad.de/scripts/wgate/zco ... tselector=
Obrázok užívateľa
Atenza
Komunikátor
 
Príspevky: 631
Registrovaný: Uto Nov 02, 2004 1:53 pm
Bydlisko: Nove Mesto pod Smrkem/Dingolfing

Poslaťod Moravan » Uto Jan 04, 2011 8:01 pm

V sedane 626 som mal woofer v plató za zadnými sedadlami a zosilovač s vexlerom (celé audio Alpine) namontovaný v kufri na zadnom sedadle. Hralo to dobre. Vlastne ešte hrá novému majiteľovi.
Teraz mám 6 benzín 2.3i, je v nej ticho ako v hrobe a súprava Bose ma plne uspokojuje (subwoofer pod pravým predným sedadlom). A to mám basy nastavené na 2.
Moravan
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Aug 03, 2010 1:52 pm

Predchádzajúci

Späť na Auto HiFi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron