Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

CD měnič z druhé ruky?

Ať to (nejen) pořádně duní !!!

Moderátor: George

Poslaťod Peter Borek » Pia Máj 13, 2005 12:41 pm

mozno sa este poobzerat po jazdenomuni menici (robil to SHERWOOD) ktory pripojis cez AUX vstup na radio a menic ma vlastne ovladanie. Tahas sice viac kablov a nieje to az tak kvalitne ale ako hovoris na odposluch nejakych oblubenych CD to staci....
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod Honza » Pia Máj 13, 2005 2:06 pm

Pavel Rittich píše:Mám rád výhodné koupě, ale do měniče za 300 bez kabelů bych nešel - nemáš možnost odzkoušet jestli je v pořádku ani jestli to bude kompatibilní. Za ty tři stovky by ti spíš mohl nějakej známej elektromechanik udělat na rádiu vstup pro signál z CDmana nebo MP3 přehrávače, ta redukční kazeta je opravdu dost mizerná kvalita.


Ti nechám poslechnout CD přes tu redukční kazetu na EMM a garantuju ti, že hovno poznáš, že to není přímo z rádia s vestavěným CD...
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod runner » Pia Máj 13, 2005 2:47 pm

Ja zastavam nazor, nez kupovat levnej sunt, radsi pockam a nasetrim si na neco, co vydrzi. A pokud to nebudu pravidelne pouzivat, tak to nekupuju, protoze kvalitni se mi nevyplati a nekvalitni me akorat dozere, protoze se rozbije co nevidet a pak se starat o opravu nebo vymenu ... Vzdycky, kdyz jsem kupoval neco levneho, akorat jsem se nastval. POkud nemas nznameho nebo kamarada, kdo to umi spravit, radsi se na to vykasli :)
Ja tudy jen prochazim ...
Obrázok užívateľa
runner
Prispievateľ
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Pia Jan 14, 2005 6:25 pm

Poslaťod matey » Sob Máj 14, 2005 1:00 am

Já tedy naopak jsem zastáncem šikovné koupě z druhé ruky, ale do CD bych v 2handu nešel!! Jako hlavní argument PROTI je to, že životnost každé čtecí mechaniky je omezená a při ceně 300 a nemožnosti to odzkoušet raději doporučuju ty tři kila propít v hospodě, z toho budeš mít aspoň kocovinu a nebudeš se muset vztekat napřed s vhodným rakabelováním a pak s tím, že ti to stejně nehraje nic než jediné originální CD Heleny Vondráčkové a to ještě s přeskokama :(
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod MMKS » Sob Máj 14, 2005 10:56 am

Já jsem koupil už z bazaru hodně věcí a většinou se to vyplatilo. Odkzkoušení by problém nebyl, ale dám na vaše rady a nepůjdu do toho, asi by ta opitka a paměť nic moc nebyla. Dík za rady.
Obrázok užívateľa
MMKS
Komunikátor
 
Príspevky: 519
Registrovaný: Štv Mar 24, 2005 7:25 pm
Bydlisko: Břeclav okolí

Predchádzajúci

Späť na Auto HiFi

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť