Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

el. vyhrievanie?

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Poslaťod Krenštík » Pon Dec 13, 2004 2:20 am

Steve píše:Milý anonym, ďakujeme za príspevok, vážime si každý príspevok k téme, ktorý tu ľudia napíšu. V prvom rade chcem povedať, že všetci, čo sme tu, sa autám nevenujeme na plný úväzok, preto niektoré príspevky môžu pôsobiť komicky, alebo na plač (ako bolo spomenuté).
Je tu partia ľudí, ktorí keď si s niečim nevedia rady, tak to konzultujú s ostatnými a snažia sa prísť k nejakému záveru, či už teoreticky alebo aj praktickou cestou. Nie sme všetci fachmani do áut, ani motorov, prevodoviek, no snažíme sa pomôcť si ako vieme a každá rada (aj rada náhodných prispievateľov) má pre nás cenu.
Konfrontácia názorov ešte nemusí znamenať to, že niekto z tohto fóra niekoho vyhadzuje, je to len čistá diskusia a každý sme iný, každý reagujeme inak.

Takže ďakujeme za príspevok, predpokladám, že sa od neho bude rozvíjať táto téma odteraz dosť mohutne. :)

Ohľadom "niektorých", ktorí boli spomenutí, pravdepodobne len obhajujú svoj názor zo svojich skúseností, samozrejme sa to nemusí zhodovať s tým, čo je v skutočnosti pravda..

Myslel jsem ze uz :spanek tak jsem psal pomalu, a dam odeslat a tu toto. Jeste ze jsem uz upravoval svuj puvodni, tak to vypada ze opisujes ty ode mne :lol :lol :ho: :lol :lol
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2187
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod marian170 » Pon Dec 13, 2004 10:24 am

Ak si taky mudry mohol by si sa častejšie zapajať do fora.
marian170
 

Poslaťod mazdič » Pia Dec 17, 2004 1:13 pm

Ja som mal na 626-tke r.v.92, tiež ten káblik,ale iba pod vodičovým sedadlom. Neviem či ten káblik nie je náhodou nejáké čidlo na upozorňovanie nezapnutých pásov.Neskúšal som to,ale myslím že keď tam niekto sedí tak to gonga a keď je sedadlo prázdne tak vtedy nie.Káblik som objavil pri vysávaní pod sedadlom.ABS je podla mňa pod sedadlom spolujazdca.
mazdič
Opytovateľ
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Uto Nov 09, 2004 5:14 pm

Predchádzajúci

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť