Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

startovani - studeny motor

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Re: LPG

Poslaťod Robert » Pia Nov 12, 2004 9:11 pm

George píše:
Robert píše:Menit nadrz atd. to jsou jak jsem psal zbytecny tahani penez z lidi, protoze chteji LPG servisy vydelat.

zbytečný nebo ne - jednou je to v zákoně tak to stejně musíš udělat.A není to zrovna nejlevnější :nene:


myslim, ze nemusim, ale nebudeme zase nosit drevo do lesa, ze? :-)
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Doktor » Pia Nov 12, 2004 11:55 pm

Mne to robí žabka tiež (od tej doby, čo ju mám), a ešte sa nestalo, že by niekedy nenaštartovala, takže som kľudný.
Naposledy upravil Doktor dňa Pon Nov 15, 2004 4:33 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod George » Sob Nov 13, 2004 12:39 am

Robert píše:
George píše:
Robert píše:Menit nadrz atd. to jsou jak jsem psal zbytecny tahani penez z lidi, protoze chteji LPG servisy vydelat.

zbytečný nebo ne - jednou je to v zákoně tak to stejně musíš udělat.A není to zrovna nejlevnější :nene:


myslim, ze nemusim, ale nebudeme zase nosit drevo do lesa, ze? :-)
Ano nemusíš.Ale je to nezákonný.A když tě chytí policajt buzerant tak si v :prdel: :jo .
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Nov 15, 2004 9:58 am

Asi mám kliku, ale mě Majda startuje napoprvé. Startér čtyřikrát otočí motorem a ten naskočí. Jen jsem se musel odnaučit sahat před startem na plyn a při startování prošlapávat, což bylo kdysi u škodovek základem startování. Sonda si prý směs vyhodnotí sama a líp. Stálo by za to nechat si zkontrolovat seřízení motoru na počítači. Není to za hubičku, ale vyplatí se to. Možná by taky mohla být unavená membrána v palivovým čerpadle a pouštět benzín zpět, když auto dlouho stojí.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Robert » Pon Nov 15, 2004 12:10 pm

Tak dotankoval jsem asi 10L a budete se divit, ale pomohlo to. Cim min mam v nadrzi benzinu tim dele to toci. Je to zajimavy...
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Lily » Pon Nov 15, 2004 12:24 pm

Robert píše:Tak dotankoval jsem asi 10L a budete se divit, ale pomohlo to. Cim min mam v nadrzi benzinu tim dele to toci. Je to zajimavy...


Hmm, to musím vyzkoušet se stopkama v ruce, jestli to tak opravdu je :sok: :lol Mám teď polovinu nádrže a auto stojí venku už 4 dny. Předpokládám, že to bude zase jako vždy točit déle, ale uvidím. Teď jsi ve mně probudil zvědavost :koule
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod George » Pon Nov 15, 2004 4:31 pm

Robert píše:Tak dotankoval jsem asi 10L a budete se divit, ale pomohlo to. Cim min mam v nadrzi benzinu tim dele to toci. Je to zajimavy...

Dyť sem ti to říkal - jenže mě tady nikdo nevěří ................. :cha: :nevim :janic :smutek
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Pon Nov 15, 2004 4:34 pm

Robert píše:Tak dotankoval jsem asi 10L a budete se divit, ale pomohlo to. Cim min mam v nadrzi benzinu tim dele to toci. Je to zajimavy...


Zajímavý to sice je, ale taky to je fyzika. :o)
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Lily » Pon Nov 15, 2004 6:17 pm

George píše:Dyť sem ti to říkal - jenže mě tady nikdo nevěří ................. :cha: :nevim :janic :smutek


Moment, ještě to vyzkouším u svého auta a podám zprávu :debata
Lily
Prispievateľ
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Uto Aug 17, 2004 4:33 pm

Poslaťod Robert » Pon Nov 15, 2004 11:16 pm

Jo fyzika to je svina :jo :jo ale u me to fakt pri vetsim stavu benzinu v nadrzi startuje (toci) o hodne min skoro na "brnk" :jo :jo
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Robert » Pon Nov 15, 2004 11:17 pm

zase nebit fyziky, tak by jsme nemeli tolik zabavy :-)
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod George » Pon Nov 15, 2004 11:34 pm

Robert píše:Jo fyzika to je svina :jo :jo ale u me to fakt pri vetsim stavu benzinu v nadrzi startuje (toci) o hodne min skoro na "brnk" :jo :jo
On George není blbej když vám to říkal :chacha
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Robert » Uto Nov 16, 2004 12:26 pm

Tak dneska rano jsem opet startoval a docela zima, takze motor totalka studenej a opet vpoho. skoro na "brnk" (asi druhy otoceni), takze stav benzinu u me 626 na to opravdu vliv ma. Potvrzuji Georgeovu teorii i praxi :-)
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod majki » Uto Nov 16, 2004 1:21 pm

Robert píše:Tak dotankoval jsem asi 10L a budete se divit, ale pomohlo to. Cim min mam v nadrzi benzinu tim dele to toci. Je to zajimavy...



Mam uplne stejny problem, proste s peti litrama v nadrzi (nebo min) se startuje uplne hrozne, ale jakmile je tam aspon tech 8 - 10, je to pohodicka :jo
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Hosť » Uto Nov 16, 2004 1:23 pm

U mojeho GE je to to same, kdyz mam stav na poslednim dilku stupnice tesne pred rozsvicenim rezervy, tak uz to startuje hure. Sice mi to hlava nebere, ale ok.
Zeby cerpadlu vadilo, ze ma o 20 cm nizsi hladinu ? Mozne je vsechno :-)

626BB


Robert píše:Tak dneska rano jsem opet startoval a docela zima, takze motor totalka studenej a opet vpoho. skoro na "brnk" (asi druhy otoceni), takze stav benzinu u me 626 na to opravdu vliv ma. Potvrzuji Georgeovu teorii i praxi :-)
Hosť
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť