Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Uchycení baterie

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Uchycení baterie

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Júl 20, 2004 1:03 pm

Ahoj. Má někdo fotku motoru Mazdy 626 2.0 i GD z r. 89, na které by bylo vidět uchycení baterie? Když jsem tuhle Majdu koupil, baterka byla jen volně uložená. Vyměnil jsem ji za větší (55 Ah), zjistil, že má póly obráceně, takže kabely vyšly ma milimetr - díky tomu se moc nehýbe, ale moc se mi to nelíbí. Nenašel jsem žádný úchyty, možná by se dal chytit nějaký svorník za díry. V plechu na kterém baterka stojí je ale jen jedna. Jak to vůbec vypadalo původně?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod dabel » Uto Júl 20, 2004 1:21 pm

Pavel: su tam obe, len sa tazko hladaju ;) Take male durky dost hlboko pod baterkou. Teda tak si to pamatam, pozriet to mozem bohuzial az cez vikend.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Uto Júl 20, 2004 1:23 pm

Pozri niekde v galerii fotiek mojho auta, motor tam mam urcite odfoteny niekolkokrat...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Júl 20, 2004 2:29 pm

Díky, zkoukl jsem to, představu mám. Ten držák v autě určitě nebyl, ale asi mi to někdo zmákne.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť