Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

otazka na mazda klub

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

otazka na mazda klub

Poslaťod Martin » Pia Júl 16, 2004 7:15 pm

Preco ked pozeram vasu stranku nikde nevidim moju mazdu,ja mam mazdu 1,8 16V r.v.1997.Nic tu o nej nepisete a vobec ju nemate zaradenu do vasho albumu.Potrebujem napr.vediet kde najdem pelovy filter,alebo ako zistim sam ci bol meneny rozvodovy remen atd.
Martin
Martin
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Jún 18, 2004 8:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod George » Pia Júl 16, 2004 8:01 pm

Martin píše:Preco ked pozeram vasu stranku nikde nevidim moju mazdu,ja mam mazdu 1,8 16V r.v.1997.Nic tu o nej nepisete a vobec ju nemate zaradenu do vasho albumu.Potrebujem napr.vediet kde najdem pelovy filter,alebo ako zistim sam ci bol meneny rozvodovy remen atd.
Martin


Pokud album myslíš jako fotky našich mazd tak tam nebude jednoduše proto, že ji ještě nikdo u nás registrovaný nevyfotil a neposal sem ke zveřejnění.A taky by chtělo říct jakou máš mazdu. Jestli to není 626 tak to může být také proto že do nedávna to byl web jen o 626 a teprve teď se to rozšiřuje na všechny modely.
Co se týče informací tak s tím musíš na adminy :o)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pia Júl 16, 2004 8:21 pm

Ahoj Martin,
tymto Ta vitam v Mazda klube. Ak chces zaradit svoju Mazdicku medzi spriatelene Mazdy, musis nam najprv poslat fotografie Tvojho auticka, my ich priradime na web, popis si k nemu dorobis potom. Foto posli na mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk

Co sa tyka peloveho filtra, ten by mal byt umiestneny v pristrojovej doske pred spolujazdcom. O Mazde 626 1,8i je na strankach info, chod na "O Mazdach" a tam potom najdes model GE. Pravdepodobne si vlastnikom este obleho modelu, ked sa nemylim.

Preverit stav rozvodoveho remena je dost zlozita vec, musis dat dole kryt rozvodov, kryt hlavy valcov, povolit napinaciu kladku a zosunut remen dolu. Pozorne prezriet, ci na nom nie su trhliny, "nacate" zubky a takisto aj remen ako taky, t.j., ci nie je na nejakom mieste poskodeny a pod. Ak si majitelom ojazdeneho auta, radil by som rozvodovy remen vymenit. Je to istejsie, ak auto nema servisnu knizku a v nej zaznamy o opravach a udrzbe v autorizovanom servise.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť