Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Central a alarm...

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Central a alarm...

Poslaťod mirec1xxx » Str Júl 14, 2004 9:09 am

Zdravim vsetkych,
potreboval by som poradit s prepojenim alarmu s centralnym uzamykanim, tak aby po vypnuti alarmu odomklo automaticky dvere.
Neviete kde sa priblizne moze nachadzat riadiaca jednotka central. uzamykania(spinac, rele, ...)
Resp. nepoznate nejaku fintu ako to zapojit???
Schcemu od alarmu mam, a viem nastavit aj cas potrebny na odomknutie/zamknutie.
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sumko » Str Júl 14, 2004 10:48 pm

Ja som mal taky isty problem ked som zapajal alarm. Z alarmu mi isli iba 2 kable (odomknut,zamknut) Chcel som to zapojit na motorcek vo vodicovych dverach, lebo tie zamykaju cele auto. Ale ked som zhodil plastovu listu prahu pri vodicovych dverach tak som objavil maly nezapojeny konektor s dvoma kablami (zeleny a zlty). Pripojil som voltmeter a odomykal a zamykal. Na voltmetri sa striedavo menia polarita 12V. Tak som tam pripojil tie dva kable z alarmu a hotovo. Myslim si ze to bola predpriprava na alarm aby sa dal ovladat alarm. Este podotykam ze to bolo v GE 2.0 92.
Obrázok užívateľa
Sumko
Opytovateľ
 
Príspevky: 41
Registrovaný: Sob Dec 20, 2003 2:00 am
Bydlisko: Trnava

Poslaťod mirec1xxx » Pia Júl 16, 2004 7:44 am

Sumko píše:Ja som mal taky isty problem ked som zapajal alarm. Z alarmu mi isli iba 2 kable (odomknut,zamknut) Chcel som to zapojit na motorcek vo vodicovych dverach, lebo tie zamykaju cele auto. Ale ked som zhodil plastovu listu prahu pri vodicovych dverach tak som objavil maly nezapojeny konektor s dvoma kablami (zeleny a zlty). Pripojil som voltmeter a odomykal a zamykal. Na voltmetri sa striedavo menia polarita 12V. Tak som tam pripojil tie dva kable z alarmu a hotovo. Myslim si ze to bola predpriprava na alarm aby sa dal ovladat alarm. Este podotykam ze to bolo v GE 2.0 92.


Diky za odpoved, skusim ist podla toho...
Dost by mi mohlo pomoct aj to, ze uz z vyroby mam dialkove ovladanie
dveri, tak skusim ist podla neho.
Obrázok užívateľa
mirec1xxx
Prispievateľ
 
Príspevky: 440
Registrovaný: Štv Jún 24, 2004 2:11 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Standa » Pia Aug 06, 2004 9:44 pm

zdravicko kolego,
alarmu jsem na mazdach delal uz nekolik na 626 je hlavni rele u spolujezdce v prednim sloupku z oznacenim door lock jde do nej 6 dratu svorkovnice je dvou rada po trech dratech po krajich jsou silnejsi a uprostred jsouu 2 slabsi maji asi zelenou barvu tyto dva jsou ridici reaguji na kratke spojeni z minusem jeden zamyka a druhej odemika,pokud napojujes dalku tak je to v pohode
Standa
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia Máj 14, 2004 10:11 pm
Bydlisko: Višňové 249

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť