Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

plyn

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

plyn

Poslaťod Bufo » Uto Jún 22, 2004 11:32 am

Mazda 323F HB, r. 98, motor 1,5.
Vzdy sa mi zdala leniva, ale v poslednej dobe sa to zhorsilo. Hlavne pri rozbiehani ako keby sa pridusil motor - pridavam plyn a nic. Az s nejakym oneskorenim (1sek?) otacky naskocia a motor zacne hucat.
Co by to mohlo byt?
Bufo
 

Poslaťod Robert » Uto Jún 22, 2004 6:56 pm

Pokud to netahne, tak muze byt vice moznosti zavad - bud bude stacit pridat na skrtici klapce plynu, nebo bude jiz potreba vymenit membranu (sitko) a nebo take muze byt problem uplne nekde jinde, ale pokud auto jede bez problemu na benzin, tak to muzete vyloucit. S novou membranou se doporucje vymenit i vzduch. filtr. Zajedte nekam kde se zabivaji montazi LPG, ve vetsine pripadu se zabivaji i timto servisem a udrzbou, ale pokud auto jezdilo pred tim na plyn dobre, tak bych si rozhodne nenechaval serizovat nove motor -pokud to bude pouze membrana, tak vymenit a hotovo. Ale nejpravdepodobenji bych se priklanel k vymene membrany a vzduch. filtru.
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Bufo » Štv Jún 24, 2004 10:48 am

Mozno to bude niekoho zaujimat. V autorizovanom servise nam povedali, ze je to problem, ktori maju viaceri a ze sa to riesi hromadne - vraj si nas zavolaju v blizkej dobe a urobia to bezplatne. Je to rocnik '98, nejako sa mi to nezda. Som prilis podozrievavy?
Bufo
 

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť