Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Spojka klimatizace u GD

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Spojka klimatizace u GD

Poslaťod Fatal Design » Uto Jún 22, 2004 9:35 am

Pánové prosím nemáte někdo možnost sehnat spojku do klimatizace na 626 rv.88 GD ?? Nechal jsem si konečně naplnit klimu a když to bylo všechno hotovo, tak pan klimatzér zjistil, že u "čerpadla" klimy chybí spojka, která nějak přes klín. řemen reguluje výkon. Problém je, že tam není ani ta původní, která by se dala zrepasovat. Někdo ji prostě vyhodil ven, takže moje auto s klimou je vlastně bez klimy :(

Pomóóóc !!
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod Robert » Uto Jún 22, 2004 7:27 pm

zkus objezdit nebo obvolat vrakoviste, urcite to sezenes, tak jako ja olej. vanu, uz jsem myslel, ze to nikde nebudou mit... jsem z Brna, ale pro vanu jsem jel na vrakac az skoro k Jihlave :-( takze musis zkouset i jinde, nedky se vyplati jet pro takovy dil i trochu dal, protoze to porad vyjde lip nez nove
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Fatal Design » Str Jún 23, 2004 8:10 am

Já tohle důvěrně znám, protože jsem z FM a mám nádrž až z Velkého Meziříčí. Problém je, že ani na těch vrakovištích ty kompresory nemají, protože u GD je to dosti rarita :(
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod Robert » Str Jún 23, 2004 12:18 pm

a nova je tak draha, ze se nevyplati koupit nebo je to taky problem vubec sehnat - original - replika?
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Fatal Design » Str Jún 23, 2004 2:41 pm

Robert píše:a nova je tak draha, ze se nevyplati koupit nebo je to taky problem vubec sehnat - original - replika?


Kolik to stoji jsem se jeste vlastne ani nedozvedel, protoze kde jsem se ptal tak mi rekli, ze tohle nejsou schopni sehnat :( Pry jedine Mazda, ale tam to bude drahe na 100% !!

Uz mam podchycene nejake vrakoviste, ze kdyby neco tak mi daji vedet, ale nemyslim, ze bych mel moc velkou sanci :cry:
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod Honza » Str Jún 23, 2004 2:55 pm

No,tak to že bych se zeptal v mazdě by bylo asi první co bych udělal..Pak tě nemůžou případně ani ošidit na vrakovišti,protože budeš vědět v jaké cenové relaci se to pohybuje.. :wink:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Robert » Str Jún 23, 2004 4:29 pm

V Mazde bych se zeptal urcite taky. Nekdy to neni tak hrozny a lze cenu akceptovat nez objizdet republiku a hledat, pokud se jedna opravdu o problematickou vec. Kdyz jsem shanel olejovou vanu na moji GE, tak jsou velke rozdily v podanych informacich ruznych prodejcu nahr. dilu - nekde mi rekli, ze se v replice vubec nedela a druzi to meli normalne v nabidce, takze i takove jsou zkusenosti.
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Koudy » Str Jún 23, 2004 6:20 pm

Tak jsem se poptával na tu spojku, ale asi to je opravdu problém. Zřejmě ti nikdo neprodá jenom samotnou spojku, ale i s kompresorem klimy. Good luck!
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Robert » Str Jún 23, 2004 11:53 pm

tak v nejhorsim pripade nebudes mit klimu, to neni az zas takova krize. horsi je kdyz auto nejede nebo je problem na vaznejsich mistech. otevrene okno je taky dobra klima :-)
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Fatal Design » Štv Jún 24, 2004 8:21 am

Robert píše:tak v nejhorsim pripade nebudes mit klimu, to neni az zas takova krize. horsi je kdyz auto nejede nebo je problem na vaznejsich mistech. otevrene okno je taky dobra klima :-)


No to je sice fakt, ale proto jsem si auto s klimou neporidil, abych potom jezdil s otevrenymi okny ala cabrio :cry:

Nicmene se mi ozvali na e-mail z nejakeho vrakace, ze by to cerpadlo meli, ale zatim nevim cenu :wink: uvidime, jestli to bude realne. Jinak na to asi prdim :tone:
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod Fatal Design » Štv Aug 05, 2004 1:38 pm

Někdo mi říkal, že to čerpadlo klimy je stejné i na GE. Nevíte co je na tom pravdy ??

Díky za každou radu ...
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod Bootleg » Štv Aug 05, 2004 4:44 pm

Tak jedno cerpadlo klimy na GE mam, je po buracke, ale vnutro vyzera ok. Za smiesnu sumu a postovne mozem poslat (ak je zaujem).
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Fatal Design » Pia Aug 06, 2004 8:17 am

Steve píše:Tak jedno cerpadlo klimy na GE mam, je po buracke, ale vnutro vyzera ok. Za smiesnu sumu a postovne mozem poslat (ak je zaujem).


Hmm, jenže já nevím, jestli je fakt to GDčkové stejné s GEčkovým :( Já to čerpadlo mám, ale nemám tam spojku a řemenice taky není orig. Kdyby to bylo stejné, tak bych to na 100% bral, ale musím mít jistotu ...

Zkusím se zeptat v mazdě ...
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod Fatal Design » Pia Aug 06, 2004 9:18 am

Steve píše:Tak jedno cerpadlo klimy na GE mam, je po buracke, ale vnutro vyzera ok. Za smiesnu sumu a postovne mozem poslat (ak je zaujem).


A z jakého to je modelu ?? GE 2.0 16V ?? Nebo jiný ??
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Poslaťod Bootleg » Pia Aug 06, 2004 2:21 pm

GE 2,5 V6 1997.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť