Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nechce táhnout

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Nechce táhnout

Poslaťod Josak » Štv Jún 17, 2004 11:15 pm

Zdravím všechny
Před nedávnem jsem pořídil mazdu 626 GD 2,2 :)
Zdá se mi že nějak moc netáhne nevíte čím to může být??
V nizkých otáčkách tak do 3,5t ale pak už to moc nejde nevíte čím to může být???? Docela mě to štve. má najeto jenom 85tis. KM
Svíčky mám taky nové. Tak mě napadlo že by to mohl být třeba katalizátor. Že by byl vysypaný :cry: . Dá se to nějak jednoduše zjistit?
Díky
Josak
 

Poslaťod 626BB » Pia Jún 18, 2004 2:18 pm

Zdar a silu,
prvni bych zkusil vymenit, nebo aspon vycistit vzduchovy filtr.
Pak urcite vyjezdi nadrz a zkus natakovat u znackove benzinky normalni 95. Tohle muze delat i spatny benzin.
Vysypany kat by asi chrastil a to by bylo dost slyset, alespon
me to slyset bylo :-)
Bob
626BB

------------------------------

626 GE 2.0i 16v, 1992, 258 000 km
Obrázok užívateľa
626BB
VIP 2006
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Štv Júl 31, 2003 9:56 am

Poslaťod Robert » Pia Jún 18, 2004 3:30 pm

A je tam vyfuk jakej ma byt - myslim velikostne. Jsou totiz i pripady, kdy tam narvou vyfuk treba z favoritu a potom to nema spravnej tah a motor se dusi... jen pro zajimavost to zkus omrknout
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod George » Pia Jún 18, 2004 6:54 pm

Já myslím že vysypaný katalizátor na to nemá vliv. Tohle auto má jen jednu lambdu a to před katalizátorem.
Zkusil bych ještě svíčkový kabely a ten vzducháč.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Josak » Sob Jún 19, 2004 6:48 am

Tak dík za odpovědi ale asi se mit o jenom zdálo. Jede slušně. Mě to totiž připadlo že nechce táhnou to hodně prutkýho kopce. Měl jsem plný auto a víc jak 160 to nechtělo jet :? . Tak jsem ho byl protáhnout na rychlostní silnici a dal bez problémů 190 tak to byl jenom blbý pocit. Ale mám trošku problém s ruční brzdou.
Jak už jsem na vešem fóru četl tak je to docela častý problém budu se na to muset pořádně podívat. Táhlo je v pohodě ale jede kotouč vzadu :) mi zůstává odčas vyset. Musím se podívat jesli není přidřený pístek. Nebo co se tam děje. Ale díky za pomoc.
Hold je to lenoch táhne ale potřebuje hodně prostoru pokut chci jet rychlej než 140 :lol:
Ještě by mě zajímalo komu můžu poslat foto? Rád bych se k vám přidal 8) díky
Mazda 626 GD 2,2 r.v.92 4xkotouče
Josak
Opytovateľ
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Jún 18, 2004 12:57 am
Bydlisko: ČR Horní Němčí

Poslaťod Suky » Sob Jún 19, 2004 7:48 am

Fotky pošli na mailto:tomant@mazdaklub.sk. A až si Tom najde čas, založí Ti galerii a ty v nastavení budeš moci napsat údaje ke své Mazdě a případné další komentáře.

No a vítám ranní ptáče.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Josak » Sob Jún 19, 2004 9:52 am

Suky píše:Fotky pošli na mailto:tomant@mazdaklub.sk. A až si Tom najde čas, založí Ti galerii a ty v nastavení budeš moci napsat údaje ke své Mazdě a případné další komentáře.

No a vítám ranní ptáče.


To jo raní ptáče, když jsi ráno v práci tak co jiného tě napadne, než se podívat jak dopadlo fórum.

Ale dík za ten odkaz. Dudu se snažit to co nejdřív poslat no ještě ho musím umýt a nafotit a pak to bude maličkost. :wink:
Mazda 626 GD 2,2 r.v.92 4xkotouče
Josak
Opytovateľ
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Jún 18, 2004 12:57 am
Bydlisko: ČR Horní Němčí

Poslaťod Josak » Sob Jún 19, 2004 10:04 am

Suky píše:Fotky pošli na mailto:tomant@mazdaklub.sk. A až si Tom najde čas, založí Ti galerii a ty v nastavení budeš moci napsat údaje ke své Mazdě a případné další komentáře.

No a vítám ranní ptáče.


Jo k tomu času měl by se trochu posunot de to trochu jinak než je aktuální čas ale to je jen detail. ¨Nebo je to zimní čas? Nevím jak u vás
ale já mám o hodinu víc než je psané. :roll:
Mazda 626 GD 2,2 r.v.92 4xkotouče
Josak
Opytovateľ
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pia Jún 18, 2004 12:57 am
Bydlisko: ČR Horní Němčí

Poslaťod Suky » Sob Jún 19, 2004 10:11 am

Josak píše:Jo k tomu času měl by se trochu posunot de to trochu jinak než je aktuální čas ale to je jen detail. ¨Nebo je to zimní čas? Nevím jak u vás
ale já mám o hodinu víc než je psané. :roll:


To už jsem řešil na více serverech a bez výsledku. I na renomovaném fóru cafe.auto.cz trpí tím stejným problémem. Můj pocit je, že Linux/Unix neřeší letní čas.

U jednoho fóra jsem to vyřešil obklikou - nastavil jsem si časovou zónu GMT+2 a pak to funguje správně.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod TomAnt » Pon Jún 21, 2004 10:35 am

Caute, ak nieco posielate, posielajte nie priamo na mna, ale na mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk

Ma to dva dovody, nie vzdy som on-line a vsetko co pride na tuto adresu prichadza tak mne, ako aj Martinovi... Takze je to ako keby ste poslali na mailto:tomant@mazdaklub.sk a mailto:dabel@mazdaklub.sk :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť