Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Maly problem asi :o))

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Maly problem asi :o))

Poslaťod Rasto » Pon Máj 31, 2004 9:35 pm

Zdravim vsetkych v klube .
Mam 626 GF 98 rok. Mam ju pol roka a nejak mi zacali klepat asi ventilky . Cital som minule ze to mozu byt aj vstreky ale mne to roby iba pri zabere a to asi pri 4000/otmin ked stupim na plyn trosku silnejsie, a tiez ked necham ist auto na volnobeh tak stvrdne pedal plynu akoby sa zasekol tak musim vecsim tlakom stupit a uz zas pohoda a to iste aj ked nastartujem , no ked pockam tak povoli aj sam , nechapem co to je , neviete niekto? Inak auto v pohode a dufam ze dlho aj bude. Porobim fotky a poslem a zaregistrujem sa len nejak nemam moc casu , mam vela prace. Tak zatial sa majte mazdaci :o) Dik Rasto.
Rasto
 

Poslaťod Bootleg » Štv Jún 03, 2004 1:10 pm

Podľa toho, čo viem, tak GF už nemalo hydraulické vymedzovanie vôle, HLA boli nahradené pevnými podložkami. Vstreky môžu klepať (ako mne). Také ostré klepkanie motora pri vyšších otáčkach je podľa mňa normálne, keď mám zaradený 3. prev. stupeň a idem 50 km/h a dupnem na plyn. pedál, tak mi tiež začne motor klepkať, ale skôr to znie ako cvrčky. :o) Počul som to na každej 626 GE a aj na novej 323 sedan (2001). To je podľa mňa charakterisický zvuk rozvodu DOHC. Čo sa týka plynového pedála, skús si dať skontrolovať, prečistiť a nastaviť škrtiacu klapku, na 323F sme mali taký istý problém a od prečistenia a nastavenia ide všetko OK. All, end. :wink:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod dabel » Štv Jún 03, 2004 1:26 pm

S tym odporom plynoveho pedalu... skus si nechat vycistit skrtiacu klapku. Mne ju uz cistili 2x (vzdy po narocnej zime) a vzdy to problem vyriesilo.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Bootleg » Štv Jún 03, 2004 1:28 pm

to Dabel: To som napísal.. xixi.. :o) :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod dabel » Štv Jún 03, 2004 1:34 pm

Steve: jo, som to nedocital. Kazdopadne sme sa zhodli a tak to tak bude ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Bootleg » Štv Jún 03, 2004 2:05 pm

Asi píšem weľmi dlhé príspewky. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Rasto » Sob Jún 05, 2004 3:33 pm

Dik moc za rady dam to skontrolovat ked mi vide cas ale asi az ked budem doma na sk lebo zijem na ibize a tu su taky debili v servise ze ti vimenie vsetko to co si nestel a problem ostane a este musis cakat lebo to su vegetaci na pohladanie :o) tak asi tolko ale inak je tu fajn :o) tak sa drzte a pokracujte v tomto co robite , coskoro sa pridam ked mi vide cas cafko a dik este raz Rasto.
Rasto
 

Poslaťod Bootleg » Ned Jún 06, 2004 10:32 am

Ibiza je cool.. Uz si stretol DJ Pippi-ho? :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron