Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nováček - Zasvětíte mě?

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Poslaťod majki » Ned Jún 06, 2004 8:01 pm

Honza píše:No,nevím co by jsi chtěl odstrojovat...Lišty zalepíš páskou,přední zástěrky sundáš..maximálně odděláš zadní světla,boční blinkry a zámky ve dveřích,to jde v pohodě...Skla jsou lepený..ty jenom tak nesundáš,nebo spíš je tam pak nedáš.Podle mě pokud si necháš namíchat stejnou barvu jako je ta původní a všechno počlivě olepíš tak se nic odstrojoval nemusí..pokud je lak to do čeho chceš investovat.Za ty prachy bych si radši nechal opravit tu klimu..Tu ti nikdo neobjede klíčem.

Ale ne, já se jen ptám, co je třeba při tom zrobit ;). Já budu dávat novej lak, až budu mít opravený všechny mechanický věci (což bude tak nejspíš za rok až dva ;))). To mi je jasný přece...stejně tady u nás na parkovišti to jsou všechno takový mrchy ty lidi, že ti do toho vrazí dveřma, však co, jim to odře akorát ten ohyb, zato já tam budu mít malou ďouru... :evil:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zdeny » Štv Jún 10, 2004 3:28 pm

Honza píše:
majki píše:
TO HONZA:
Jak jsi přišel na to, že máš v kýblu stabilizátor???? Docela by mě to zajímalo...


Už jsem to tady jednou ukazoval..v sekci chci se pochlubit..Jednoduše byla prorezlá ta tyčka co ho přidržuje k ramenu..Takže se pohyboval jak neměl a mlátil jak prase..


Ahoj přátelé, teď zrovna řešim problém, co se svojí GE. Něco mi mlátí jako prase na přední nápravě - z pravé strany. Už jsem vyměnil celé rameno i se silentbloky a výsledek je stejný. Včera jsem zkoušel z té strany odpojit stabilizátor ale je to stále stejný. Poraďte, co by to mohlo ještě být. Já mám podezření, že by to mohlo být středové ložisko na delší - pravé poloose. Help me
Zdeny
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Jan 20, 2004 2:00 am
Bydlisko: Nový Knín

Poslaťod majki » Štv Jún 10, 2004 7:04 pm

Zdeny píše:Ahoj přátelé, teď zrovna řešim problém, co se svojí GE. Něco mi mlátí jako prase na přední nápravě - z pravé strany. Už jsem vyměnil celé rameno i se silentbloky a výsledek je stejný. Včera jsem zkoušel z té strany odpojit stabilizátor ale je to stále stejný. Poraďte, co by to mohlo ještě být. Já mám podezření, že by to mohlo být středové ložisko na delší - pravé poloose. Help me

Co takhle čep??? :?:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Pia Jún 11, 2004 12:17 am

Honza píše:
majki píše:
George píše:To koudy: Já to budu stříkat příští měsíc (díky nějakýmu závistivci který se mi klíčem podepsal na haubnu). Budou to oba přední blatníky a haubna. 200 Kč za barvu a nastříká mi to kámoš zadarmo :). Jinak v lakovně mi řekli za celý auto 12-15K.

Tak to jsem se s cenou docela trefil ;)), a jak se to teda dělá, když se dělá celý uto? je třeba ho komplet odstrojit nebo....???? :?:


No,nevím co by jsi chtěl odstrojovat...Lišty zalepíš páskou,přední zástěrky sundáš..maximálně odděláš zadní světla,boční blinkry a zámky ve dveřích,to jde v pohodě...Skla jsou lepený..ty jenom tak nesundáš,nebo spíš je tam pak nedáš.Podle mě pokud si necháš namíchat stejnou barvu jako je ta původní a všechno počlivě olepíš tak se nic odstrojoval nemusí..pokud je lak to do čeho chceš investovat.Za ty prachy bych si radši nechal opravit tu klimu..Tu ti nikdo neobjede klíčem.


Právě že se to odstrojit musí. Hlavně třeba i přední světla, zadní světla .......... prakticky vše co se dá sundat (aspoň takhle mi to bylo řečeno)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Zdeny » Pia Jún 11, 2004 8:53 am

majki píše:
Zdeny píše:Ahoj přátelé, teď zrovna řešim problém, co se svojí GE. Něco mi mlátí jako prase na přední nápravě - z pravé strany. Už jsem vyměnil celé rameno i se silentbloky a výsledek je stejný. Včera jsem zkoušel z té strany odpojit stabilizátor ale je to stále stejný. Poraďte, co by to mohlo ještě být. Já mám podezření, že by to mohlo být středové ložisko na delší - pravé poloose. Help me

Co takhle čep??? :?:


Čep to nebude, protože v novém rameni byl i nový čep. Když zahejbu kolem, tak vůle nejni ani v čepu řízení...
Zdeny
Opytovateľ
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Jan 20, 2004 2:00 am
Bydlisko: Nový Knín

Poslaťod René » Str Jún 16, 2004 5:28 pm

Takže pokud to někoho zajímá. Nechal jsem udělat skoro vše co jste mi tady radily + nechal jsem opravit další věci které nebyli úplně OK. Tedy: výměna rozvoďáku, olej, filtry, + výměna řídících tyčí, geometrie, lanko na tachometr, komplet ruční brzda (oba bubny) cena 12.000 Kč i s prací ale za to je autíčko kompletně v cajku. Co říkáte na cenu?

Pro majkiho: jeden buben na tu ručí brzdu stojí 2000 Kč.
Mazda 626 GD 2,2i US
Obrázok užívateľa
René
Opytovateľ
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Str Máj 26, 2004 1:58 am

Poslaťod Hosť » Str Jún 16, 2004 6:50 pm

René píše:Takže pokud to někoho zajímá. Nechal jsem udělat skoro vše co jste mi tady radily + nechal jsem opravit další věci které nebyli úplně OK. Tedy: výměna rozvoďáku, olej, filtry, + výměna řídících tyčí, geometrie, lanko na tachometr, komplet ruční brzda (oba bubny) cena 12.000 Kč i s prací ale za to je autíčko kompletně v cajku. Co říkáte na cenu? Pro majkiho: jeden buben na tu ručí brzdu stojí 2000 Kč.

Už jsem si to zjistil, už mi to brzy přijde poštou, tímto chci poděkovat KOUDYmu...

takže komplet v cajku, jo? Tak to je dobrý. Mě už taky brzda brzdí, jen teďka to nový obložení a ten jeden buben a bude to taky vše OK. Gratuluju ;)
Hosť
 

Poslaťod Koudy » Str Jún 16, 2004 8:17 pm

to Majki: asi se začnu červenat. :oops: Ne, vážně, není za co Majki, hlavně aby jsi byl spokojenej.
to René: cenu posoudit nedokážu, ale nezdá se nijak přehnaná. Přeju, aby všechno klapalo jak má. :wink:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod George » Str Jún 16, 2004 9:22 pm

Dnes sem byl v Autoprima a.s. autodíly a rozvoďák i skladkou vyjde do 2 000 v replice jako sada.
S toho sem usoudil že nejsem příliš bohatý na to abych mohl dávat celý motor do kupy kdy mi tam něco z toho prasklo a jdu si co nejdřív koupit celou tu sadu.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť