Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

vymena oleja

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Poslaťod Zoran » Sob Mar 25, 2006 1:48 pm

PUMA píše:o takych olejoch som ani nepocul :ho: Akurat ten Castrol MAgnatek poznam...ale moc drahy....asi tam, dam Madit Prima...plnesynteticky teraz neviem ci 5W alebo 10W - 40
Castrol TXT by som mal mat za 250SK/L, ten tam davam ja.... Ale rozmyslam tiez o tom PetroCanada
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Sob Mar 25, 2006 1:50 pm

TomAnt píše:Daj tam ten Madit a mozme uzatvorit stavku, ci ti zacnu klepat dvihatka uz po dvoch, alebo az po troch mesiacoch....
By som ta odporucil kamaratovej mamke do labakov v Slovnafte, tam by ta za taketo nazory zjedli zaziva.... Nejsom zastanca Slovnaftu, ale niektore ich oleje sa vyrovnavaju svetovym znackam, hlavne tie najdrahsie...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Sob Mar 25, 2006 1:52 pm

PUMA píše:Majky..presvedcil si ma, kupim tam Shell...tankovat chodim iba na Shellku.....benzin maju dobry, tak hadam aj olej bude....a aj predavacku maju dobru :zerute: :ho:
Na ktorej shelke je dobra predavacka, nech pridem natankovat aj ja :kura:
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zoran » Sob Mar 25, 2006 1:54 pm

PUMA píše:
Black píše:
PUMA píše:Majky..presvedcil si ma, kupim tam Shell...tankovat chodim iba na Shellku.....benzin maju dobry, tak hadam aj olej bude....a aj predavacku maju dobru :zerute: :ho:
Já také tankuji na Shellu, ale ten olej bych nekoupila :nene .

Preco je zly???? Naozaj sa uz neviem rozhodnut...co kupit...zatial viem len ze 10W-40...aby sa nevyparoval ako 5W a nemusel som stale kontrolovat a dolievat ako na SKodovke
ja mam 5w a nevyparuje sa a za 15000km nedolievam ani decko...
-----------323 neustále vo vývoji -------------
Obrázok užívateľa
Zoran
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2099
Registrovaný: Sob Jan 29, 2005 3:44 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hosť » Sob Mar 25, 2006 7:57 pm

Ak vam mozem poradit Castrol oleje za dobru cenu na http://oilshop.webdustry.com stranke.
Hosť
 

Poslaťod Hosť » Sob Mar 25, 2006 8:17 pm

prosim te kup si od Shell je to dobra znacka mam ji taky 10w-40

DJSpy: Priste se prihlas a neschovavej se za Anonyma :mrk
Majki
Hosť
 

Poslaťod xxxxx » Sob Mar 25, 2006 8:49 pm

zrusit moznost prispievat anonymne prosim :pray
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Poslaťod xxxxx » Uto Mar 28, 2006 7:47 pm

xxxxx píše:mno trosku ozivim thread, nechcem zakladat novy. Mam tam castrol TWS 10W-60 ktory je urceny pre vysokootackove a vykonne motory, najma vraj M-kove rady. Je dost drahy - liter tak do 500 Sk plus auto ho papa viac jak je zdrave a tak to nie je najlacnejsie. Sem tam sa po nastartovani stane ze to par sekund klepka. Chcem sa spytat:
1,ci tam mozem doliat iny olej, napr. Castrol racing 10W-60 alebo to musi byt presne ten jeden typ.
2, caka ma vymena a tak poziadavky su aby bol lacnejsi, a aby si auto menej pytalo (odhliadnuc od teoretickej moznosti vymeny simmeringov,....) ak chcem aby si ho motor tak nebral tak ma byt ten olej zrejme hustejsi (viskoznejsi? ) cize ake oznacenie mam vybrat, resp. podla coho zistim ci je "hustejsi"?
3, spominaju sa tu oleje Petro Canada ako nejaky vynalez desatrocia - su tie oleje naozaj take dobre?
Ide mi o to ze to nie je nejaka "komercna" znacka a tak zrejme aj skusenosti s nim nie su nejake obsiahle a nerad by som nieco doj....zrejme bude aj problem ho zohnat ked ho budem nutne potrebovat ... ja mam problem zohnat aj ten Castrol tws 10w-60 napr. teraz ked potrebujem uz doliat.
Skuste mi prosim zodpovedat jednotlive otazky.Diik


please help me :hope :hanged
ic mi v ric
Obrázok užívateľa
xxxxx
Komunikátor
 
Príspevky: 857
Registrovaný: Ned Nov 07, 2004 9:08 am
Bydlisko: Juropin junion

Predchádzajúci

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť