Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

HLA / klepanie motora na GE

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

HLA / klepanie motora na GE

Poslaťod Bootleg » Sob Mar 27, 2004 4:23 pm

Tak uz dva dni chodim s vymenenymi vsetkymi HLA, kvoli ktorym som si myslel, ze mi klepe motor, ale nezmenilo sa to. Na moje prekvapenie mi klepu dva vstreky na prvoma druhom valci, takze ich musim vymenit. Viem, ze su to vstreky, pretoze ked som ich postupne odpojil, tak motor neklepal. Siel sice na tri a dva valce, ale aspon som zistil, v com je problem. Takze poucenie pre ostatnych - skontrolujte si vstreky. :-)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Robert » Štv Máj 13, 2004 9:11 pm

Me klepou taky HLA, ale nevim jak nebo resp. kde se daji odpojit jednotl. vstirky - poradis? Ted je jeste otazkou na kolik takovy vstrik vyjde, jestli musi byt novy original nebo neoriginal, pokud se vubec vyrabi???
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod a4000 » Ned Máj 30, 2004 10:18 pm

Steve píše:Tak uz dva dni chodim s vymenenymi vsetkymi HLA, kvoli ktorym som si myslel, ze mi klepe motor, ale nezmenilo sa to. Na moje prekvapenie mi klepu dva vstreky na prvoma druhom valci, takze ich musim vymenit. Viem, ze su to vstreky, pretoze ked som ich postupne odpojil, tak motor neklepal. Siel sice na tri a dva valce, ale aspon som zistil, v com je problem. Takze poucenie pre ostatnych - skontrolujte si vstreky. :-)


co je to HLA ? :oops:

tiez pocujem take tikave zvuky od motoru, vsimol som si to uz davnejsie, ale vtedy to po case prestalo, tak som tomu nevenoval nejaku velku pozornost, no teraz to uz tika stale, ked pridam, tak to tika intenzivnejsie, nie je to prilis silny zvuk, ale ked je auto v pokoji, tak to pocut aj do interieru auta :( predtym nez pojdem do servisu, rad by som vedel co to asi je, viete poradit ? (nemoze to byt poskodeny prevodovy remen, ktoreho cast klepe o cosi ? - mozno blbost, ale pytam sa ako laik), diky moc
Mazda 626 2.0i 16V|103kW(140k)|r.v.1989(GD)|hatchback|....zhanam niekoho, kto vie poradit ohladom opravy natacania zadnych kolies (system 4WS)...|
Obrázok užívateľa
a4000
Pisateľ
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Sob Apr 17, 2004 1:48 am
Bydlisko: Kosice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron