Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda CX5 praskanie v ľavom reproduktore

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda CX5 praskanie v ľavom reproduktore

Poslaťod JanoP » Str Dec 28, 2022 3:08 pm

Ahojte. Mám problém s Mazdou CX5 2.0i výbava Revolution r.v. 2019. V aute sa objavuje praskavý zvuk z ľavého výškového reproduktoru v "A" stĺpiku. Praskavý zvuk je dosť hlasný a objavuje sa hneď po naštartovaní aj keď auto stojía rádio je vypnuté. Po niekoľkých minútach praskanie prestane.
Toto praskanie sa šíri len z ľavého reproduktora v Áčkovom stĺpiku, bez rozdielu či je rádio zapnuté alebo vypnuté. Rádio a ostatné reproduktory fungujú normálne. Asi to praskanie súvisí so sledovaním jazdných pruhov, pretože prestala fungovať akustická signalizácia na vybočenie z jazdného pruhu na ľavej strane (360° kamery naďalej spoľahlivo fungujú). S autom som bol v Septembri v Mazda servise, po pripojení na diagnostiku nenašli žiadne chyby, pre istotu preinštalovali software kamery v čelnom skle a praskanie prestalo. Tento týždeň sa objavilo znova. Stalo sa Vám niečo podobné? Ako ste poruchu odstránili? Za akékoľvek rady a pomoc vopred ďakujem.
JanoP
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Dec 28, 2022 2:51 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron