Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Problém s dsc na mazda 5 2005 cr19 2.0 diesel

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Problém s dsc na mazda 5 2005 cr19 2.0 diesel

Poslaťod janybb » Ned Máj 09, 2021 9:28 am

Zdravím mam problém s dsc systémom. Po prekročení rýchlosti 40km sa hneď rozblika kontrolka že auto je v šmyku a zníži sa výkon. Pritom plynového pedálu sa dotýkam jemne žiadne prudké štarty alebo plné zošliapnutie. Keď počas jazdy vypnem dsc manuálne na cca 2-3minuty a znova ho zapnem auto sa správa už normálne. Samozrejme po vypnutí motora a znova naštartovaní sa problém opakuje. Diagnostika mi nehlási žiadnu chybu. Skúsil som vyresetovat bočný náklon aj polohu plynového pedálu aj ABS systém a problem stále pretrváva. Disky a pneumatiky sú správne podľa papierov auta. Za rady vopred ďakujem.
janybb
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Máj 09, 2021 8:50 am
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Štv Máj 27, 2021 10:28 pm

snímače na kolech... začne jedel lhát. načti je v parametrech za jízdy auvidíš...
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť