Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

servo je pocut a ide tazko

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

servo je pocut a ide tazko

Poslaťod milosp » Pon Jún 11, 2018 3:27 pm

Caute mazdaci s mojim mechanikom uz dlho riesime tento problem,.
Servo odislo tak som mu to odniesol, tak kupil pouzite za 70 eur to odislo po tyzdni popri tom hucalo jak sproste, tak nakoniec dal zmerat tlaky v riadeni a zistili sme ze riadenie treba vymenit., tak kupil repasovane riadenie za 300e, servo nove za 140 e bez nadrzky absolutne neviem akej znacky, nadrzku sme zhanali ptm dva tyzdne bo tamta sa roztopila zevraj a netesnila., takze mi to poskladal ze je to ok atd.. tak vozim sa na tom uz 3 dni, vsimol som si ze servo ide neako tazko na to ze bolo menene, ale sak som si povedal ved asi to treba nechat sadnut alebo co., ale uz to je aj troska pocut to servo a nejde ako ma, tak som siel tu vba do hadvoservisu a tam mi potrvdili ze to nieje ok, ze pravdepodobne servo,a upozornili ma na to ze aka znacka je to servo, ze nech to zistim , pretoze to moze robit problemy.

Mechanika som este nevyplatil kedze som si to chcel overit, ale dnes za nim idem to reklamovat , ale mam pocit ze on nebude vediet co stym,. viete poradit? riadene je tam vpodstako ako nove , kedze davaju nanho zaruku, servo tiez nove, tak co tom mam vsetko povracat a kupit original diely alebo co? mam chut sa na to cele vysrat.. kedze to trva uz dva mesiace a stale chodim na reklamacie.. jebnema uz z toho ja potrebujem auto a tamten chuj to nevie dat do kopy..a ja som uz z toho na nervy., tak fakt ze pomocc , jedna sa o mazdu 6 2006 1.8 benzin.
milosp
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Máj 11, 2018 3:06 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron