Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Airbag a prevodovka

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Airbag a prevodovka

Poslaťod DuFFi » Štv Okt 19, 2017 1:34 pm

Ahojte, od vcera mi z nicoho nic zacala na Mazde 6 (2009, 2,5 benzin) blikat kontrolka airbagu. Je mi jasne, ze bude najprv treba ist na diagnostiku, aby sa zistilo co je vo veci. Mate prosim nejaky tip kde v BA a okoli ist na diagnostiku? Nechcem zbytocne platit vela, ale tiez nechcem ist k nejakym "suflikantom", ktori to budu vidiet prvykrat.

Druhy problem sa tyka pravodovky (alebo synchronu). Auto som kupil po povodnom majitelovi pred troma rokmi. Uz vtedy isla spiatocka zaradit tazko, niekedy vobec (jedine s opakovanym zoslapnutim spojky). Taktiez mam problem niekedy pri rychlejsom rozbehu medzi zaradenou jednotkou a dvojkou. Ked zaradim dvojku a motor je este trosku v zvyskovych otackach, tak sa ozve z prevodovky skripavy zvuk......Co som sa zatial informoval, tak to teoreticky vyzera na synchron prevodovky. Bolo by to vsak potrebne pozriet. Mate nejaky tip na dobry autoservis v BA a okoli kde sa takemuto niecomu venuju? Nerad by som to auto zveril niekomu, kto to potom nebude vediet zmontovat naspat :)

Vopred dakujem
Obrázok užívateľa
DuFFi
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Jún 18, 2015 10:44 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť

cron