Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 2.0GH 2008 Vibrovany zvuk pri preradeni

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 6 2.0GH 2008 Vibrovany zvuk pri preradeni

Poslaťod TRULY » Uto Nov 08, 2016 5:41 pm

Ahojte. Zvyknem stale zapinat radio a tak som si nejako zvuk neuvedomil. Dneska som behal bez radia a pri radeni z nizsich do vyssich stupnov pocut cudny zvuk. Pridam, stlacim spojku a vtedy pocut taky cudny zvuk ako hurururururururu ako keby ste rozvibrovali zvuk. Neviem ci sa chapeme. Auto ide normalne, turbo nepiska, olej nezere, filtre a olej meneny pred mesiacom. Skusal som to aj na prazdno so stlacenou spojkou a robi to tiez. Vutocim auto a povolim a vtedy to zase pocut. Nije to huknutie ako ked prepusta turbo ale je to take ako keby ste namixovali sovu :D Spojka nwvibruje ani riadiaca paka. Npada vas noeco? dakujem 170 000km
TRULY
Čitateľ
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon Dec 02, 2013 3:15 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Štv Dec 01, 2016 10:26 am

Spojkové ložisko či dvouhmota. Když nemáš sešlápnutou spojku, tak je to v klidu nedělá to? Případně pokud jenom bez spojky prošlápneš plyn zavibruje to?
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť