Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 2015 - hlucne radenie rychlosti

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 6 2015 - hlucne radenie rychlosti

Poslaťod Mano » Str Apr 27, 2016 1:26 pm

Zdravim,
mam mazdu 6 s manualnou prevodovkou a oproti predchadzajucemu vozidlu, ktore som mal inej znacky, sa mi zda chod prevodovky prilis hlucny, az nestandardny. Pri rozbehu a preradovani z 1 do 2 , pri zosliapnuti spojky, pocujem take lupnutie, klopnutie, alebo ako to nazvat. Potom dalsie pri vysliapnuti spojky. Taktiez pri preradovani z 2 do 3. Je to taky zvuk, akoby to vychadzalo z pritlacneho loziska, alebo tiahla spojky. Bol som s tym v servise, tak oni vraj nic nepocuju. Ani ho neprezreli. Podla mna je tento zvuk pri takomto aute nepripustny. Mate niekto podobny problem? Alebo co navrhujete dalej? Iny servis? Nejake ine postrehy? Vdaka za odpoved.
Mano
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Apr 27, 2016 1:19 pm
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Pia Máj 20, 2016 6:31 pm

Jaký máš motor? Někde řešili problém s převodovkou u benzínu a přeřazování mezi 2 - 3 stupněm.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť