Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 626 2.0 DiTD nema tah

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 626 2.0 DiTD nema tah

Poslaťod robossss » Štv Mar 03, 2016 6:25 pm

Zdravim Vas, mam problem s mojou mazdou 626 2.0DiTD 74kW rocnik 2000. 323000 km. Auto je strasne lenive, z 80 na 110kmh na 5ke zrychluje az za 20 sekund. Aj 1.2htp je rychlejsie. Auto vobec nedymi ani bielo ani na cierno, turbo nehuci, nepiska. Uniky oleja su len z pod viečok. Nič extremne, pod autom stopy oleja nie su, ani netreba dolievat, hladina oleja sa drzi v norme ked pozeram. Problem pretrvava odkedy som kupil cca 2 mesiace. Vacsinou sa presuvam po meste tak som to nejak neriesil. Teraz som vsak siel po dialnici tak som to nejak pozoroval. Viac ako 160 na rovinke to nejde, a v miernom kopci pri pedali na podlahe rychlost mierne klesa. Turbo si myslim ze by malo byt ok

Vdaka za vase poznatky co by to mohlo byt :)
robossss
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Mar 03, 2016 6:12 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Pia Mar 04, 2016 8:05 am

Buď do motoru jde málo paliva nebo vzduchu. To že turbo nepíská ještě neznamená, že jede. To chce servis,který překontroluje hadice. Nejsem si jíst,jestli toto turbo má variabilní geometrii lopatek,ta může být zatuhnutá.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod robossss » Pon Mar 14, 2016 5:53 pm

nemate niekto diagnostiku v okoli BA?
robossss
Čitateľ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Mar 03, 2016 6:12 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron