Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

probôém s ESP

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

probôém s ESP

Poslaťod OndrejMazda » Ned Feb 07, 2016 9:09 pm

Zdravím. Mám M3, 2006, 2.0i a už dlho mi svieti kontrolka ESP. ABS funguje, ale nefunguje mi trakčná kontrola. Mal som to na diagnostike, ukazuje chybu čidla tlaku brzdovej kvapaliny a chlapík, ktorý mi to mal robiť to pozrel a povedal že je potrebné vymeniť celú riadiacu jednotku ABSka... Čo je natom pravdy, nemáte niekto podobnú skúsenosť? Díki
OndrejMazda
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Feb 07, 2016 9:02 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Rtrainer » Str Feb 10, 2016 10:16 am

Dobrý deň.

Je to opraviteľné..Nefunguje vám ani DSC a ani EBD nie len trakčná kontrola.Vlastne okrem ABS nežije nič..
Ak by vám ešte nepomohli napíšte mi mi na rudomazda@gmail. com

Pekný deň.
Rtrainer
Opytovateľ
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Uto Apr 12, 2011 3:08 pm

Poslaťod OndrejMazda » Str Feb 10, 2016 5:42 pm

Dobrý deň.
Hej okrem ABS nefunguje asi nič. A potreboval som to riešiť kôli STK, ale to už mám za sebou... A teraz to už nemám v pláne riešiť kôli tomu že tá RJ ABSka stojí cez 1000€ a to niesom ochotný vraziť do 10 ročného auta, ktoré má hodnotu možno 5000€.. Iba ak by sa to dalo opraviť nejak inak, jednoduchšie.
OndrejMazda
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Feb 07, 2016 9:02 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Rtrainer » Str Mar 02, 2016 12:00 pm

Dobrý deň.

Jednoduchšie - potreboval by som číslo dielu DSC ...Ak môžete,pošlite mi vin auta.Prečo? Lebo sa to dá opraviť avšak oprava stojí od 200 do 400 € + poštovné...
Ďalšia možnosť- vrakáč..ale opatrne -rozdiel v moduloch(EBD,G senzor,yaw rate senzor atd) je vo vnútri-na pohlaď vypadajú všetky rovnako...

R.
Rtrainer
Opytovateľ
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Uto Apr 12, 2011 3:08 pm

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť