Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

vymena motora mazdy 6 2.0d 2006

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

vymena motora mazdy 6 2.0d 2006

Poslaťod lea87 » Pon Sep 28, 2015 3:39 pm

Zdravym všetkých ktorý mate skúsenosti s mazdou. Mam problém. Kupila som si mazdu 6wagon 2.0 d 2006 pred 3tyzdnami. Islo a po 10dnoch mi auto zacalo scipat. Pri 2000 otáčkach uz spomalovalo.dala som to u nas do servisu . vymenili mi olejovy palivový vzduchovy filter.inak nič . auto islo.o tyzden mi to spravilo znova.ukazalo mi chybu motora a smyk. Isla som do mazdy. Tam mi povedali ze riadiaca jednotka bola preinstalovana z euro 4na euro3. Na diagnostiku nereagovalo.Dymi mi a neviem co mam s tym robit. Pripadne musim vymeniť motor? A koľko to stoji ?dakujem za rady.
lea87
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Sep 28, 2015 2:47 pm

Poslaťod Sedvo » Sob Okt 10, 2015 3:35 pm

No to znejvětší pravděpodobností znamená, že máš demontovaný DPF a řídící jednotku na prd naprogramovanou. Takže tam kde si to koupila a zeptat se kdo to dělal, ať to udělá pořádně. Výměna motora není potřeba, ale chyba bude v tomto. Protože pokud ti v mazdě nahrají správný soft, tak to bude blbnou, protože tam nemáš DPF a také určitě čidla, která by tam měla být jsou demontovaná či odpojená.

PS: toto téma sem nepatří, spíš do sekce potřebuji poradit
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron