Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda cx-7

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda cx-7

Poslaťod petersisko » Str Júl 08, 2015 3:48 pm

Ahoj,

pred asi 3 mesiacmi som si zaobstaral mazdu cx-7 2008 disi turbo 191kw najazd.212 000km.Po asi mesiaci a to som s ním najazdil asi 200km som ho už musel dať do servisu kvoli predným brzdam ktore som mal fest znicene a uplne mi triasol volant tak ze sa pri brzdeni sa ani nedal drzat v rukach a potom mi ešte musel mechanik meniť aj gumičky na strmenoch ktore vraj boli uplne roztrhane.Dalsia vec je ze mi hned na to zacalo auto strasne dymiť a bolo z vyfuku citit olej takze dalsia investicia konkretne nove repas.turbo.Už začinam mat nervy na toto auto nakolko by auto malo sluzit panovi a nie furt len investovat a investovať a nemať žiadny osoh.Preto sa vas skusenejsích mazdakov chcem spýtať či mám ešte počkat a dať šancu autu alebo ho radšej predať.Alebo či bola moja sprostosť kupiť auto čo malo najazdené cez 200 000km.

Ďakujem za vaše rady .

Peťo
petersisko
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Júl 03, 2015 1:28 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod TomasVFR » Str Júl 08, 2015 10:08 pm

kilometre nie su problem, problem je servis, ked nebudes riesit to, pre co odfajcilo turbo zadres najblizsie motor.
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod petersisko » Štv Júl 09, 2015 10:38 am

Fuu tak to si ma nepotesil skor sa viac percent s mojej strany priklonilo k predaju auta.
petersisko
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Júl 03, 2015 1:28 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod dabel » Štv Júl 09, 2015 6:29 pm

Ktovie kolko ma to auto naozaj najazdene. Brzdy su spotrebak, to je OK, ze po kupe vymenis - mozno dovod, preco ho majitel predal. Turbo... turbo Ta moze postretnut pri akomkolvek najazde (kamarat so Saabom 9-5 3.0TiD pri 50tkm). V podstate je tiez trosku dlhodobejsi, ale spotrebak - raz ho vymenit musis. Mozno tiez dovod, preco ho chlapik predaval... Ale ked este to vymenis, tak by si mohol mat dlhsie pokoj. Napada ma este spojka, ktora bola u CX7 dost casto citliva.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť