Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 2.0 DI 89kw brzdy a akceleracia

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 6 2.0 DI 89kw brzdy a akceleracia

Poslaťod maacher777 » Pon Máj 18, 2015 10:22 am

Zdravim moze mi niekto poradit preco mam na svojej mazde tuchši brzdovy pedal aj ked nastartujem? a mam pocit ze slabo to brzdi... komplet brdzy boli mene asi pred rokom. Doteraz to slo dobre asi 2 tyzdne mi to tak blbne (a ked ho viac krat stlacim tak je taky tuhy ze ho ani nestlacim

a druha vec mam pocit ze mi neakceleruje dobre 1,2,3 nic dost to trva kym sa rozbehne na 4 mam pocit ze akceleruje len trocha asi 5 sekund a potom nic a plynovy pedal je na podlahe a 5 taha dobre neviete mi prosim poradit co to moze byt?

Dakujem za kazdu radu.
maacher777
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Máj 18, 2015 9:24 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod MisoMt » Pon Máj 18, 2015 4:42 pm

Mohlo by byt nieco s vakuovou pumpou. Ovladanie turba aj brzdovy posilovac je ovladany podtlakom
MisoMt
Pisateľ
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Pon Dec 31, 2012 1:02 pm

Poslaťod maacher777 » Štv Jún 11, 2015 8:12 am

Dakujem bola to len hadicka od tej vakuovej pumpy ...bola nadtrhnuta
maacher777
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Máj 18, 2015 9:24 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod mil » Štv Jún 11, 2015 8:32 am

maacher777 píše:Dakujem bola to len hadicka od tej vakuovej pumpy ...bola nadtrhnuta

:palec :palec maacher777 :palec , málokdo na tomto foru se za radu obtěžuje poděkovat a nebo napsat jak problém vyřešil :palec
mil
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Sep 05, 2011 7:58 am
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť