Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

MAZDA 3 - zadná hmlovka

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

MAZDA 3 - zadná hmlovka

Poslaťod makara » Štv Feb 12, 2015 9:16 pm

Zdravím Vás mazďáci. Mám problém so svojou magdou (mazda 3 sedan 2004). Dnes sa mi stalo, že pri zošliapnutí brzdového pedálu mi začala blikať kontrolka zadnej hmlovky na prístrojovke + začala svietiť zadná hmlovka, čiže vždy, keď stlačím brzdu, svieti hmlovka aj na prístrojovke a aj v skutočnosti. Dnes som už nemal čas, ale zajtra skúsim vyčistiť kostry na zadných svetlách - snáď pomôže. Mal už s týmto niekto problém? Ďakujem.
Mazda 3 1.6i Touring 2004 sedan
makara
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Jan 24, 2015 5:28 pm
Bydlisko: Prievidza
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod mil » Štv Feb 12, 2015 10:34 pm

mil
Prispievateľ
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Sep 05, 2011 7:58 am
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod lakilaki » Štv Feb 12, 2015 11:17 pm

makara píše:Zdravím Vás mazďáci. Mám problém so svojou magdou (mazda 3 sedan 2004). Dnes sa mi stalo, že pri zošliapnutí brzdového pedálu mi začala blikať kontrolka zadnej hmlovky na prístrojovke + začala svietiť zadná hmlovka, čiže vždy, keď stlačím brzdu, svieti hmlovka aj na prístrojovke a aj v skutočnosti. Dnes som už nemal čas, ale zajtra skúsim vyčistiť kostry na zadných svetlách - snáď pomôže. Mal už s týmto niekto problém? Ďakujem.

Myslim, ze to moze sposobovat poskodena izolacia nalomeneho, asi skratujuceho kabloveho zvaezku, ktory prechadza z karoserie pod zadnym sklom do veka batozinoveho priestoru.
Ked sa dobre pametam, pri sedane zadna hmlovka je vmontovana prave do veka kufra.
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod makara » Štv Feb 12, 2015 11:20 pm

Hmlovka je presne tam, kde hovoríš :) najbližšie dni si musím nájsť čas a kuknúť sa na to...
Mazda 3 1.6i Touring 2004 sedan
makara
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Sob Jan 24, 2015 5:28 pm
Bydlisko: Prievidza
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť