Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 626 Ge 2,5 V Kolesá a problém v TP

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 626 Ge 2,5 V Kolesá a problém v TP

Poslaťod lukas626 » Pon Jan 26, 2015 6:06 pm

Zdravím lidičky.. som tu nový.. a viac menej som sa tu zaregistroval aj preto lebo by som chcel pomôcť.. s alternativnými pneumatikami.
Chcel by som si zapísať viacero diskov na svoje autíčko..
momentálne mám
185/65 R14
205/55 R15
obuté mám zimné.. 205/65 R15 ktoré nemám ani zapisané.

Pri čitaní fóra som narazil na viacero problémov.. pri zápisu alt.pneu , ako aj že s "Tradeslovakia" papierom za niekoľko € nemusím obstáť.. aj to že viac menej ide hlavne o to aký je na inšpektoráte policajt.. či my to zapíše , alebo nie...
samozrejme to nieje jediný môj problém..
viac menej v Techničáku mám zapisané vozidlo ako 626; AA Sedan čo je úplna ho****na kedže (popr. pošlem aj foto)
sa jedná o mazdu 626 GE hatchback.
Preto sa chcem spýtať.. na jaký typ vozidla vlastne mám získať papier. o alt. pneu na Sedan či hatchback ? Alebo to je vlastne jedno ?.
A kde vlastne môžem získať papier s ktorím mám ísť ku policajtom a dať si zapísať alt. pneu ?.
Na internete som študoval viac fór. a zistil som že môžem obuť 225/40 R17 max. ale nikde som nezistil... kde zohnať.. papier abych mohol tieto Disky obuť na auto a nebáť sa že keď ma zastavia policajti že mi zoberú papiere...

ďakujem za každú pomoc/radu
lukas626
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Jan 26, 2015 5:44 pm
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť