Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

špatně startuje, když cca 5dní stojí...

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

špatně startuje, když cca 5dní stojí...

Poslaťod jaroslavlahodny » Pon Jan 26, 2015 9:06 am

Zdravím všechny, mám problém se startováním, když mazda cca 5dní stojí. V létě je to ok. Myslel jsem, že je to špatným akumulátorem, tak jsem dal nový a je to stejné. Jak se ale odjede cca 30km, tak může stát celý den a pak startuje dobře. Mohl by někdo poradit? Mám najeto 210 000km, mazda 6 r.v. 2004 kombi 100kw.
jaroslavlahodny
Opytovateľ
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Ned Jan 04, 2015 8:08 pm
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Sedvo » Štv Jan 29, 2015 8:28 pm

Přeměřil bych kolik dává alternátor, případně jestli něco netahá baterku.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod mirkom » Sob Mar 07, 2015 2:36 am

jaroslavlahodny píše:Zdravím všechny, mám problém se startováním, když mazda cca 5dní stojí. V létě je to ok. Myslel jsem, že je to špatným akumulátorem, tak jsem dal nový a je to stejné. Jak se ale odjede cca 30km, tak může stát celý den a pak startuje dobře. Mohl by někdo poradit? Mám najeto 210 000km, mazda 6 r.v. 2004 kombi 100kw.


Nepíšeš či ti dobre točí štartér motorom. Ak nie je chyba v elektrike. Ak točí dobre a po 5 dňoch ťažko chytá tak ti klesá tlak paliva. Najprv si naťahá palivo a potom naštartuje. Po 1 dni má palivo natlakované tak nemá problém so štartom.
MAZDA 3 HB 1.6 TD 80 KW
Obrázok užívateľa
mirkom
Opytovateľ
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned Apr 04, 2010 2:22 am
Bydlisko: Zvolen
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť