Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

DRL - denne svietenie

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

DRL - denne svietenie

Poslaťod morphy » Pon Jan 05, 2015 2:05 pm

Mazdar v novom roku,

Chcel by som Vas poprosit o radu, mam mazdu 6 GH 2008, 2.0D s xenonami. Svetla som mal doteraz vzdy zapnute v polohe "auto", svetla svietili stale jak cez den tak aj v noci. Nedavno som si vsimol ze po nastartovani(otoceni klucom) sa mi svetla ale nerozsvietia. Ked otocim ovladacom na packe a prepnem z auto na on tak svetla svietia normalne. Pokial to pootm prepnem na auto tak svetla svietia ale vyzera to ze svetelny senzor nefunguje lebo v noci sa mi na palubne nezobrazi znak ze svietim. Vtipne je ze po nejakom case sa senzor ako keby prebral a zafungoval.

Neviem co by s tym mohlo byt?

planujem dnes este skontrolovat poistky, ale bojim sa ze je nieco zle s riadiacou jednotkou svetiel.
Diky
morphy
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Sep 03, 2013 11:10 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Uto Jan 13, 2015 12:36 pm

A nebo výbojky jsou u konce své životnosti. Ale pokud se ti v noci nerozsvítí kontrolka obrysových světel, tak je něco špatně a nejspíš se senzorem.

Nebylo měněno čelní sklo?
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť