Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Slaby vykon/idu len 2 valce

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Slaby vykon/idu len 2 valce

Poslaťod Nexx19 » Pia Jan 02, 2015 6:12 pm

Zdravim,
Mam mazdu 6 2002 1.8i a nastal mi taky problem,ze pocas jazdy stratilo auto vykon.Musel som to strasne vytacat aby som sa vobec dostal domov.Ked sme na to pozerali....neodbornym okom:)... tak sviečky cievka kable vsetko OK.Zistil som ze prve dva valce nejdu a druhe 2 idu. Cez vstrekovace nesiel benzin do 1 a 2 ...do 3 a 4 hej...skusali sme vs.mozne.Ale najvacsia sranda ze o 3 dni som zo srandy nastartoval a išlo to ako hodinky a ked sa auto zahrialo cca 5km problem zacal znova.To iste dnes,nastartoval som islo to fajn ale uz som radsej nejazdil...nechapem co to moze byt,nema ktosi daky napad? nic podobne som tu nenasiel na fore dufam ze nespamujem zbytocne.:) A do servisu som nesiel preto lebo bolo vsetko zavrete a ak je to nieco co by som opravil aj ja tak načo:) Dik za rady
Nexx19
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jún 13, 2011 6:45 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod 1kubo1 » Uto Jan 27, 2015 12:14 am

Skus zistiť či nemáš vodu v benzíne. Mne sa stalo to že mi prehnila odvzdušnovacia trubka ktora ide z hrdla nadrze a potom mi spinava voda znicila benzin v nadrzi.

Mozno to bude v niečom inom ale u mňa sme na to tiež nevedeli hneď prísť. :hmmhmm
Obrázok užívateľa
1kubo1
Opytovateľ
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Jan 14, 2014 3:01 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod vavrin » Štv Mar 19, 2015 6:36 pm

Presne tento problém som riešil aj ja na mojej Mazde 323 1.8i, z ničoho nič strata výkonu a motor na dva valce. Keď som zhasol a naštartoval znovu, všetko v poriadku, lenže čím ďalej tým viac sa to opakovalo. Navštívil som servis Mazda, kde skontrolovali všetko čo sa dalo a nič nenašli. Vymenil som sviečky, káble a stále nič. Potom mi poradili vymeniť obidve zapaľovacie cievky a odvtedy mám druhý rok pokoj.
vavrin
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 8:09 pm

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť