Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zamrzli okná

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Zamrzli okná

Poslaťod Rasto23 » Štv Dec 11, 2014 12:35 pm

Zdravím, včera začalo mrznúť bolo okolo nuly a mne sa nedalo otvoriť ani jedno elektricky ovládané okno. Bolo počuť ako sa kúsok pohlo a potom ako by sa prilepilo a nešlo ďalej, čiže v elektronike to nebude. Zdá sa mi to absurdné aby auto takej kategórie (mám novú Mazdu 3 ročník 2014) aby primŕzali okná pri teplote okolo nuly, čo potom keď bude -10 :?:
Viete mi poradiť čo s tým? Stretli ste sa s tým už niekto ? dik
Obrázok užívateľa
Rasto23
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Dec 11, 2014 12:29 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod 1kubo1 » Štv Dec 11, 2014 10:13 pm

Myslím že je úplne normálne že Ti v zime zamrznú okná. Buď ich nastriekaj rozmrazovačom (až úplne po gumičku) alebo sa s tým proste zmier. Ale určite veľmi netráp elektroniku aby si si ju nepokazil. :?: Keď to nejde tak ich radšej nesťahuj.
Obrázok užívateľa
1kubo1
Opytovateľ
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Jan 14, 2014 3:01 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Str Dec 17, 2014 10:19 am

Je to normální - okolní vlhkost, tak to hned namrzne a pokud je to i v interiéru, tak i v interiéru je vysoká vlhkost a okno je nejslabší článek. Vždy když jedeš je dobré mít zapnutou klimu, tak tu vlhkost v interiéru snižuje.

PS: hold musíš škrabat :-D
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť