Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mazda 323f ba - louže pod autem (1.8 16v)

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

mazda 323f ba - louže pod autem (1.8 16v)

Poslaťod toxe1337 » Pon Nov 17, 2014 1:32 pm

Zdravím,
když večer uložím mojí mazdu do garáže tak ráno pod ní najdu louži vody.. zatím do chladiče leju pouze destilovanou vodu protože si nechci prolejvat chladící kapalinu která by mě vyšla na víc :D. No když kouknu do motoru tak na plastovém krytu motoru který je dole vidím flek od té vody.. mám pocit jako by to šlo z rohu chladiče ale co mě zaráží je to, že mám mokrý i kus větráku který je na chladiči.. takže je tady kdyžtak ta možnost, že by ta voda šla zeshora třeba z nějaké hadice nebo tak? Nějak extra autům nerozumím.. jen zhruba vím kde co je.. takže pokud by se tu našel nějaký rádce tak prosím napište mi to jak pro debila:D ještě sem přiložím fotku kde by to zhruba mohlo být vidět

Obrázok - bod č.1 to je ta louže na tom plastovém krytu ve spodu. Bod č.2 - to je mokrá vrtule na chladiči a trošku i ta hadička
toxe1337
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Nov 17, 2014 12:58 pm
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť