Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Ovladanie okien

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Ovladanie okien

Poslaťod Jdamasek » Pon Aug 25, 2014 5:26 pm

Ahojte mam problem s el. Ovladanim vodica u spolujazcov menil som autobaterku a v manuali som sa docital ze sa to ze musim dat kluc do polohy on a ztiahnut a vytiahnut okna tym sa oobnavi automatika a ovladanie u spoluzajcov, automatika u vodica sa obnovila ale okna u spolujazcou nereaguju ovladanie u spolujazca je funkcne aj ked automaticke zdvihnutie nefunguje mali ste niekto podobny problem ? Mam mazdu 3 rv 2005
Dakujem vopred za kazdu odpoved a vopred sa ospravedlnujem ak to tu uz je ale hladom som skoro vsade :?:
Jdamasek
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Aug 25, 2014 5:10 pm

Poslaťod lakilaki » Pon Aug 25, 2014 10:30 pm

Jdamasek píše:Ahojte mam problem s el. Ovladanim vodica u spolujazcov menil som autobaterku a v manuali som sa docital ze sa to ze musim dat kluc do polohy on a ztiahnut a vytiahnut okna tym sa oobnavi automatika a ovladanie u spoluzajcov, automatika u vodica sa obnovila ale okna u spolujazcou nereaguju ovladanie u spolujazca je funkcne aj ked automaticke zdvihnutie nefunguje mali ste niekto podobny problem ? Mam mazdu 3 rv 2005
Dakujem vopred za kazdu odpoved a vopred sa ospravedlnujem ak to tu uz je ale hladom som skoro vsade :?:

Pises akosi zmaetocne. :spik2
Kazde jedno okno musis naprogramovat jednotlivo tlacitkami na vsetkych dverach samostatne.
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod Jdamasek » Uto Aug 26, 2014 9:11 pm

No ano to aom uz skusal nepomohlo zapojil som baterku nanovo skusil este raz stiahnut a vytiahnut okno a vsetko ide jak ma dakujem za pomoc :o) :o)
Jdamasek
Čitateľ
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Aug 25, 2014 5:10 pm

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť