Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

problém so servom na Xedose 6 2.0i V6

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

problém so servom na Xedose 6 2.0i V6

Poslaťod vlado.ba » Sob Aug 23, 2014 5:42 pm

Dlhšie som tu nebol, keďže Xedosík šlapal ako hodinky. Ale už asi 2 týždne mi pri otáčaní volantu servo vydáva čudné zvuky - je to hlavne po studenom štarte - už pri malom otočení volantu mi tam niečo vŕzga...ak potom jazdím a motor sa zahreje, tak tých zvukov je menej a ozývajú sa iba v krajnej polohe otočenia volantu. Myslel som, že bude iba povolený remeň serva, ale dnes mi to pozrel jeden automechanik a vraj remeň je napnutý dobre - a vraj musím zohnať nové čerpadlo serva.
Dá sa to čerpadlo aj opraviť, alebo naozaj musím zháňať iný kus? A musí to byť z rovnakého typu, alebo bude sedieť aj z nejakého iného modelu Mazdy? :hmmhmm
Obrázok užívateľa
vlado.ba
Prispievateľ
 
Príspevky: 258
Registrovaný: Pia Aug 18, 2006 11:56 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod vlado.ba » Uto Sep 09, 2014 6:08 pm

Tak nakoniec to asi bola uplna blbost :jupi V nadobke serva som mal kvapalinu asi 5 cm pod ryskou minima, dolial som a servo uz je tiche. :jo Ved Mazdy sa nekazia, no nie ? Este budem musiet ist toho "automechanika" osobne nakopat do prdele...nuz niet nad odbornikov . :crazy
Obrázok užívateľa
vlado.ba
Prispievateľ
 
Príspevky: 258
Registrovaný: Pia Aug 18, 2006 11:56 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod mirage » Str Sep 10, 2014 5:42 am

Toho automechanika odporúčaj svojím nepriateľom... :ho:
mirage
Prispievateľ
 
Príspevky: 191
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 8:58 pm

Poslaťod vlado.ba » Str Sep 10, 2014 8:34 am

Zatial som s nim bol spokokny...ale asi mal zly den...volal som mu a priznal, ze vtedy na nadobku ani nepozrel...a ospravedlnoval sa mi dalsich 5 minut. :hmmhmm
Obrázok užívateľa
vlado.ba
Prispievateľ
 
Príspevky: 258
Registrovaný: Pia Aug 18, 2006 11:56 pm
Bydlisko: Bratislava

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť