Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Diagnostika problemu s motorem DiTD

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Diagnostika problemu s motorem DiTD

Poslaťod brusell » Sob Aug 09, 2014 11:54 pm

Ahoj,

mel bych prosbu. Vcera jsem zustal poprve viset na dalnici.
Auto zniceho nic chciplo a uz nechytlo (bez jakehokoliv predchoziho skubani, vynechavani atd.).
Usuzoval bych spis nejakou zavadu na elektrice soude podle toho, ze motor chcipl z niceho nic. Pokud zkousim startovat tak motor jen toci bez jakekoliv snahy chytit.
Dneska jsem zkusil udelat dignostiku a vyblikava mi to tohle:
http://youtu.be/-ijV9rO59ns

Byl by mi nekdo schopen poradit co je spatne?

Diky moc.
323 (BJ) DiTD/2001
brusell
Opytovateľ
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 07, 2005 3:19 pm
Bydlisko: Praha
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod brusell » Ned Aug 10, 2014 1:07 pm

Tak bych chtel moc podekovat uzivateli "mil" za radu. Nasel jsem na dva kusy pretrzenej rozvodak.
Ceho se obavam, jestli se mi to nepotkalo (preci jen jsem jel po dalnici kolem 130 Km/h) nicmene zadnou ranu jsem neslysel, jen motor tise zhasl.
Mate nekdo zkusenosti s pretrzenim rozvodaku u DiTD?
Jak je resen spalovaci prostor, muze se to potkat?

Diky moc.
323 (BJ) DiTD/2001
brusell
Opytovateľ
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 07, 2005 3:19 pm
Bydlisko: Praha
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Ned Aug 10, 2014 5:29 pm

No mi když praskl rozvoďák vzal s sebou nějaké ventily a nakonec jsem motor měnil -> viewtopic.php?f=6&t=2452

Co si z té doby pamatuji je, že u benzínu je to v pohodě, ale u nafty se to potká... :ko
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod brusell » Pon Aug 18, 2014 7:13 pm

Suky píše:No mi když praskl rozvoďák vzal s sebou nějaké ventily a nakonec jsem motor měnil -> http://forum.mazdaklub.cz/viewtopic.php?f=6&t=2452

Co si z té doby pamatuji je, že u benzínu je to v pohodě, ale u nafty se to potká... :ko


Mas pravdu, dneska rano mi volal mechanik a potkalo se to, zatim avizoval jen zlomenou vacku a vahadla, ale spodek predpokladam bude v haji taky, takze oprava uz je v jejim veku ( 13 let )nerentabilni.
Je mi z tohu smutno, mel jsem ji 12 let a uz jsem si na ni za ty leta hodne zvykl.
323 (BJ) DiTD/2001
brusell
Opytovateľ
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Pon Nov 07, 2005 3:19 pm
Bydlisko: Praha
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť