Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda6 GH 2009, piskanie

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda6 GH 2009, piskanie

Poslaťod mamutko999 » Pia Feb 28, 2014 12:30 pm

Zdravím.
Na mazdičke benzín 108kW dlhšiu dobo pozorujem jemné pískanie. Najprv som si myslel, že to píska mne v ušiach, ale spozoroval som kedy to asi robí. Prejavuje sa to na diaľnici keď idem okolo 120km/hod. Ak pridám k 130, alebo klesnem k 110 pískanie sa stratí, ak povolím plyn tiež sa to stratí. Na okreskách kde je 90, tak to nepozorujem. Je to naozaj veľmi tenký piskot, ale o to nepríjemnejší. Nestretol sa niekto s tým? Žiadne iné problémy nepozorujem, len ten zvuk. Idem budúci týždeň s tým do servisu, len mám pochybnosti o vyriešení problému :-(. Tak len náhodou či sa niekto z Vás za daných okolností s tým nestretol, poprípade ak máte nejaký nápad. Dík.
mamutko999
Čitateľ
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 12:59 pm

Poslaťod lakilaki » Pia Feb 28, 2014 6:02 pm

Nasavanie falosneho vzduchu niekde v netesnom nasavacom systeme ?
Harmonika potrubie od veka vzduch filtra je potrhana najcastejsie , lebo naco uvolnit vsetky uchyty pri vymene filtra, vsak tolko povoli , vravia si v servisoch . :spik2
lakilaki
Komunikátor
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Uto Jan 17, 2012 8:56 pm
Bydlisko: EU

Poslaťod david.gta » Uto Mar 11, 2014 3:06 pm

Mě to dělá při rychlosti 170 km/hod. Když jedu pomalej nic a když jedu rychlej , tak taky nic. Začalo to po výměně čelního skla. Dělá to asi těsnění mezi čelním sklem a karoserii. Asi navrchu. 170 ale moc často nejezdím , tak to neřeším.
Obrázok užívateľa
david.gta
Prispievateľ
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Štv Nov 13, 2008 7:18 pm
Bydlisko: Jižní morava

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť