Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nova Mazda 6 a pocuvanie z USB / CD

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Nova Mazda 6 a pocuvanie z USB / CD

Poslaťod Merlin68 » Pia Jan 17, 2014 11:33 am

mam problem s tym, ze ked vypnem auto a nastartujem uz si system nepamata kde skoncilo pocuvanie
z USB resp CD, co nepotesi ked mate na USB min 100 pesniciek a zacina opat od zaciatku.
Vie niekto poradit v com moze byt problem, resp ako to vyriesit ak sa da ci pockat na novy firmware ?
dakujem
Merlin68
Čitateľ
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Jún 25, 2013 11:17 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod MacoBa » Ned Jan 19, 2014 5:41 pm

CD som este nepouzil, ale to by malo slapat. S USB to je vseobecny problem kazdej novej setky. Vytaca to uz aj mna, lebo mi ta prva pesnicka uz riadne .... . Najhorsie je, ze kej ju vymazem, nastane to iste s dalsou
Mazda 6 GJ 2.0 145k, MT, WGN
Obrázok užívateľa
MacoBa
Opytovateľ
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Júl 22, 2012 10:18 pm
Bydlisko: Slovensko
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Merlin68 » Pon Jan 20, 2014 9:18 am

Suhlasim, CD som skusil cez vikend a to poriadne a tam MP3-ky si pamata, ale MP3 z USB stale rovnaky problem.
Nedocital som sa nikde ci to vyriesi firmware alebo ako na to ..

MacoBa píše:CD som este nepouzil, ale to by malo slapat. S USB to je vseobecny problem kazdej novej setky. Vytaca to uz aj mna, lebo mi ta prva pesnicka uz riadne .... . Najhorsie je, ze kej ju vymazem, nastane to iste s dalsou
Merlin68
Čitateľ
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Jún 25, 2013 11:17 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod zobaniezrniek » Štv Feb 06, 2014 6:49 am

Chalani a neskúšali ste si náhodou ešte niekedy spraviť upgrade sd karty? krorá je pod tými dvierkami na lavej strane? treba si stiahnuť tomtom home a pichnuť kartu a najlepšie sa ešte zaregistrovať lebo aj to často pomože na všeliaké vady vypadávanie a tď lebo firmware celého rádia má na svedomí tomtom
zobaniezrniek
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 05, 2014 10:38 pm
Bydlisko: Nitra
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod MacoBa » Štv Feb 06, 2014 12:53 pm

to urcite nepomoze. Americania robili velku peticiu ohladne audia a ak oni s tym nepohnu, tak uz nik :-(
takze sice moznost prehravat s USB kluca mame, ale po case to lezie pekne na nervy, ked clovek nahodou v jeden dan x krat startuje a chce pocuvat MP3 z USB
nastastie v tom casto takto nejadim, tak s tym nemam uplne zasadny problem
Mazda 6 GJ 2.0 145k, MT, WGN
Obrázok užívateľa
MacoBa
Opytovateľ
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Júl 22, 2012 10:18 pm
Bydlisko: Slovensko
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Lubos1 » Štv Feb 06, 2014 2:00 pm

zobaniezrniek píše:Chalani a neskúšali ste si náhodou ešte niekedy spraviť upgrade sd karty? krorá je pod tými dvierkami na lavej strane? treba si stiahnuť tomtom home a pichnuť kartu a najlepšie sa ešte zaregistrovať lebo aj to často pomože na všeliaké vady vypadávanie a tď lebo firmware celého rádia má na svedomí tomtom

Upgrade som robil, kupil som aj nove mapy na 1 rok (bola nejaka akcia za cca 40 EUR), ale podla mna sa jedna vylucne iba o upgrade map/software navigacie, nicoho ineho.
Mazda 6 GJ kombi Revolution Top 2.5 141kW (čakateľ)
Mazda CX-3 Revolution 2.0 88kW
ex Mazda 6 GJ sedan Revolution 2.0 121kW
ex Mazda 6 GJ kombi Attraction 2.2 110kW
ex Mazda 6 GH liftback 2.2 120kW
ex Mazda 6 GG liftback 2.0 89kW
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod zobaniezrniek » Štv Feb 06, 2014 8:57 pm

zavolám na technicku podporu či sa s tým niečo bude robiť
zobaniezrniek
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Str Feb 05, 2014 10:38 pm
Bydlisko: Nitra
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod MacoBa » Sob Feb 08, 2014 6:48 pm

takze podla mna nejde o SW problem. Dnes pri kratkom vypnuti motora a opetovnom nastartovani a pokracovalo tam, kde sa skoncilo. Podla mna obvod zodpovedny za zapamatanie si tejto informacie proste nieje trvalo napajany a preto je tento problem. Co a ako presne netusim, lebo niesom od fachu, ale ako SW problem to nevidim
Mazda 6 GJ 2.0 145k, MT, WGN
Obrázok užívateľa
MacoBa
Opytovateľ
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Júl 22, 2012 10:18 pm
Bydlisko: Slovensko
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Merlin68 » Uto Feb 18, 2014 8:58 am

Nechcem som TomTom-a takze nema to nic s navigaciou.
Pytal som sa v servise, zatial ziadna odpoved .. ak sa nieco dozviem, ozvem sa...
Merlin68
Čitateľ
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto Jún 25, 2013 11:17 am
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron