Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Problém so štartovaním,trhanie motorom,blbé radenie

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Problém so štartovaním,trhanie motorom,blbé radenie

Poslaťod sharp626 » Str Dec 25, 2013 5:55 pm

Nazdar,vlastnim mazdu 626, 2,0i GE automat.Myslim že taky problem ste tu ešte nemali. Je to 4 rychlostny automat. Pri studenom štarte my asi 5krat zdochne lebo sa rozsvieti kontrolka hold,potom začne s motorom trhat,ventilatory bežia a pritom je motor ešte studeny.ked zdochne,tukaju my relatka ventilatori raz bežia raz nie.Ked sa trtochu spameta,tak naskoči a pri plynulej jazde sa my rozvieti hold ale len tak slabo ako keby niekde preražala kostra(predtym hold malo len blikat a svietila jasno nie ako teraz)a pri 80kmh to radi bud 4 alebo 3 a stale to iste. ked hold zhasne zas je všetko o.k. Teraz to už svieti vždy ale len tak slabo. Menil som už všetky čidla,je tam nova vaha vzduchu.bol som aj na diagnostike a neukazalo nič. Vopred dakujem za akukolvek radu
sharp626
Čitateľ
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned Jan 11, 2009 10:00 pm

Poslaťod Zdeno » Uto Jan 07, 2014 8:49 pm

no ja si myslim ze len skrat niekde,pozor este na izolaciu kablov,mam uz aj taku skusenost ze mi z kabla na lambdu kde bola porusena izolacia skakala iskra na hlavu tak mi sli otacky max do 2500 a plamene z vyfuku:-D,myslim ze treba pozriet komplet kabelaz.....vela stastia
MAZDA 323 bf 1,6i B6 sedan USA,MAZDA 323 bf 1,6i B6 hatchback
MAZDA 323 bf 1,6i B6T GTX
Obrázok užívateľa
Zdeno
Prispievateľ
 
Príspevky: 282
Registrovaný: Sob Jún 11, 2005 3:09 pm
Bydlisko: Zilina
Znalosť automobilov: 8. Som pokročilý mazda maniak, rád experimentujem, viem namontovať turbo, tempomat, a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť