Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nepípá když nezhasnu světla a otevřu dveře !!!

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Nepípá když nezhasnu světla a otevřu dveře !!!

Poslaťod Suky » Str Mar 31, 2004 11:14 am

A moje baterka vydrží svítit necelý den!!!
Než s tím půjdu do servisu, není nějaká jednoduchá rada?

Dík
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Peter » Ned Apr 04, 2004 4:01 pm

Najprv treba skontrolovat dverove spinace, dost casto sa stava ze skoroduje med, takze vysrubovat, mechanicky ocistit a nastriekat napr. KONTOXOM, tiez treba vybrat spruzinku a vzcistit priestor okolo nej aby sa to vsetko laho hybalo, potom poskladat.

POZOR!!! aby ti nespadol kablik do dutiny, potom mas problem ho vybrat.
Peter
 

Poslaťod Suky » Ned Apr 04, 2004 5:20 pm

Dík.
Stropní světlo občas svítí, takže snad dveřní kontakty jsou funkční. Ale jestli i u řidičových dveří, to musím zkontrolovat.
Kde se nachází samotný pípák? Pokud se dá k němu dostat, vyzkoušel bych ho. Já ani nevím na které pojistce to visí, mám jen německý návod a německy umím jen pozdravit a nadávat.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Str Apr 07, 2004 8:56 am

Měl jsi naprostou pravdu.
Až teď jsem si všiml, že všechny dveře rozsvítí stropní světlo kromě řidičových.
Takže stačilo uvolnit jeden šroubek, KONTOXem č. 5 vyčistit a KONTOXem č. 10 konzervovat.
Teď už pípá. :oops:
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť