Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Airbag CX-7

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Airbag CX-7

Poslaťod Black » Pia Okt 25, 2013 5:43 pm

Potřebuji poradit. Během minulého víkendu mi na palubní desce u mojí CX-7 vystoupil obdelníček cca 20x30cm na přihrádkou pro spolujezdce. Zjistila jsem, že prostupuje ven krabička s airbagem. Absolutně nechápu proč se tak děje. V Autopalace mi řekl technik bez jakékoliv diagnostiky, že je to kosmetická vada a že si toho nemám všímat a nemá tu palubovku, tak leštit :ko a kontrola proběhla jen tak, že si na tu bouli sáhnul. Já se ptala, kdo mi zaručí, že ty airbagy třeba nestřelí za jízdy, tak jen pokrčil rameny. Jediné, co mi nabídnul, tak výměnu palubovky za 30 000Kč :prdel . V Auto Balvin už májí mimo provoz nemocného elektrikáře 14dní, tak tam mi nemohou nijak pomoci. Co mám dělat? Setkali jste se s tím někdy někdo?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Pia Okt 25, 2013 8:16 pm

Nic bych nedělal.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Black » Pia Okt 25, 2013 9:17 pm

Sedvo to myslíš jak?
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Sob Okt 26, 2013 7:09 am

Je to nejslabší místo na palubní desce díky airbagu. Jelikož dochází k rozdílným teplotám v interiéru, tak palubní deska pracuje a bohužel nejslabší místo to odnese, tedy kryt na airbagu. Jediná možnost je výměna palubní desky. Na funkci airbagu to nemá vliv.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť