Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kontrolka světel na GD

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

ABS

Poslaťod TomAnt » Pia Apr 02, 2004 2:12 pm

Zhodli zhodli, ale stale je tato informacia neoverena, to bola len dohoda medzi nami :o). Mozno Rudo ked sem zavita bude vediet viac povedat nam k tomu :o). Rudo, vopred diiiik.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Honza » Pia Apr 02, 2004 2:55 pm

Tak holt ten kdo nemá ABS se pod to sedadlo podívá a pokud to tam mít nebude,tak je to jasný..:o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod TomAnt » Pia Apr 02, 2004 6:49 pm

Hm a je tu vobec niekto taky? :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Hosť » Pon Apr 05, 2004 9:58 am

No já myslím, že to až tak jednoduché nebude. Kdyby to ABS bylo, tak jakto, že já mám černou skřínku jen pod sedadlem řidiče a TomAnt i u spolujezdce ??
Hosť
 

Poslaťod adam626 » Štv Apr 22, 2004 4:13 pm

If any back bulbs working not correctly, then it light. sometimes it causes lack of contact on circuit

Když jakákoliv zadní žárovka nepracuje správně, pak to svítí. Někdy to způsobí nedostatečný kontakt v obvodu. (Přeložil/Translated Suky.)
adam626
 

Poslaťod Fatal Design » Pia Apr 23, 2004 9:19 am

Jenže to není až tak pravda. Nedopatřením jsem vyskratoval brzdová světla a prošlo to přes pojistky až na relé které mi to spálilo. Tak jsem si trochu zapájel a je to OK, ale kontrolka pořád svítí ikdyž jsem přeměřil všechny dráty dozadu.
Tak už nevím ...

Kontrolku, si ale vypínat nechci, protože je to škoda ...
.: Fatal Design :. - exMazdař :prasa:
Obrázok užívateľa
Fatal Design
Prispievateľ
 
Príspevky: 119
Registrovaný: Pon Sep 29, 2003 10:54 am

Predchádzajúci

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť