Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazda 6 2,0 diesel 105kW Filter tuhych castic

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

Mazda 6 2,0 diesel 105kW Filter tuhych castic

Poslaťod Svitch » Uto Máj 07, 2013 9:42 am

Zdravim Vas vsetkych, vopred dakujem za cenne rady.
Mozno si niektory budete klopat na celo, kvoli mojim krokom, ale som bezny spotrebitel a prilis sa nevyznam do aut.

Pred 2-mi rokmi som si kupil dovezenu Mazdu 6 r.2005 diesel 2.0 105kW.
Po cca 1 roku som zacal mat problemy s blikajucim a neskor svietiacim DPF. Moj automechanik to dokazal na niekolko dni cez software odstranit, ale casom uz svietilo nepretrzite a auto malo znizeny vykon.
Vymenili sa vstrekovacie trysky a chvilu bol pokoj. Po 2 mesiacoch znovu problem s DPF a vyriesil to vyvrtanim diery. Vraj to pomoze nastalo. Casom ale auto zacalo na krizovatkach a v zapchach velmi dymit.
Problem bol oznaceny ako turbo, z ktoreho kvapka olej a ten, ked sa spaluje, tak to takto dymi. Spravil sa repas turba a cca tyzden bol pokoj.
Teraz ale auto zase dymi a prestane az po dlhsej ceste.
Dnes mi pri podradeni pri vychadzani z dialnice vo vyfuku buchlo, otacky vystrelili do 5-tich tis. a dymilo extremne.

Prosim skuste mi poradit, ako by ste problem vyriesili vy, pretoze vraj cena noveho systemu tuhych castich je s pracou okolo 3000 €. Je ina alternativa, ako problem vyriesit?

Dakujem za vsetky rady!
Svitch
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Máj 06, 2013 2:32 pm
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod M6 GH GTA » Uto Máj 07, 2013 11:07 am

Prepac, ale v prvom rade treba vymenit mechanika!
ex M3 Mps, Mazda 6 GJ 2.5 AT, Mazda RX-8,
M6 GH GTA
VIP 2013
 
Príspevky: 651
Registrovaný: Str Jan 14, 2009 1:21 am
Bydlisko: Hiroshima
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod TomasVFR » Uto Máj 07, 2013 1:31 pm

pripajam sa k M6, ten chuj co ho volas mechanik ti dodrbal auto
Mazda 6 2.0 MZR-CD 100kw 04
Obrázok užívateľa
TomasVFR
Forum Guru
 
Príspevky: 1093
Registrovaný: Sob Jan 03, 2009 8:16 pm
Bydlisko: Banka
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Sedvo » Uto Máj 07, 2013 2:15 pm

Ten tvůj ,,mechanik" by ti měl koupit nový motor, protože všechny tebou popsané úkony udělal na hovno.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Marty6 » Sob Máj 18, 2013 12:36 pm

Takže:

1. pokud začne blikat kontrolka DPF, není to nic zlého, je to pouze signál, že je potřeba provést regeneraci, která se dosud nezdařila z důvodu nevhodného jízdního režimu. V takové situaci (viz manuál!!!) je potřeba auto trochu protáhnout v zátěži a vše se pěkně spraví.

2. pokud kontrolka DPF svítí, nebyl provedeno nic viz první bod. V takovém případě je to tuším na manuální regeneraci v servisu.

3. to, že ti to s dírou v DPF v zápchach dými je způsobené tím, že elektronika detekuje ucpaný DPF a snaží se spustit regeneraci, tj. tam cpe víc paliva, aby se saze v DPF spálily.

4. přidávám se k ostatním kolegům výše, mechanik je neznalý a z důvodu své neznalosti z tebe akorát tahal peníze a dělal na autě věci, které nejsou potřeba.


Jinak ještě prvním signálem, že se auto pokouší o regeneraci DPF, je zvýšená spotřeba. Například já pozoruji při běžném ježdění po městě spotřebu při jízdě po rovince 50 km/h kolem 3 litrů. Když se mi auto pokouší o regeneraci DPF, vylétne mi spotřeba na 6-8 litrů. To je pro mě první signál, že bych na to měl dát trošku pozor a auto zbytečně nedusit, případně ho trochu protáhnout po dálnici.
Například předevčírem jsem si toho všiml a místo cesty po okresce jsem se projel po dálnici - asi 15 km, tempomat asi 130 km/h, pětka, necelé 3000 otáček - po sjetí z dálnice vše v normě a spotřeba opět nicotná :o)
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW Exclusive Hatchback
Obrázok užívateľa
Marty6
Opytovateľ
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str Feb 27, 2013 9:23 am

Poslaťod Sedvo » Sob Máj 18, 2013 6:01 pm

Jenom bych to upravil bod.1 a bod.2 pokud kontrolka svítí, je potřeba provést regeneraci - jet rychleji jak 40km/h a držet otáčky nad 2000 rpm. Pokud bliká, to už je problém - buď je přetažený olej nebo neodpípnutá výměna a nebo je potřeba zajet na regeneraci do servisu.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod josephko » Pon Júl 01, 2013 5:49 pm

A kontrolka DPF svieti alebo bliká (už si nespomínam čo presne, ale asi svieti) aj vtedy, ak sa prešvihol predpísaný počet km od poslednej výmeny oleja (na tomto diesli je to 20.000 km). Vtedy sa však neznižuje výkon motora ani iné obmedzenie tam nie je. To však asi nebol tvoj problém...
Ak sa poondí DPF filter, tak je asi najlepšie vyhodiť ho a dať si preprogramovať riadiacu jednotku, aby rátala s tým, že ten filter tam už nie je. Emisie by to podľa mojich info plniť malo aj naďalej. Niekde na Morave by mala byť firma, čo to vie urobiť.
Mne sa podarilo pred 3 rokmi prejsť cez emisnú kontrolu počas regenerácie DPF filtra :ho: Technik to stále nie a nie namerať, ale nakoniec sa to predsa len podarilo. Až potom som si uvedomil, kde bude asi problém.
josephko
Prispievateľ
 
Príspevky: 154
Registrovaný: Pon Nov 09, 2009 11:40 pm

Poslaťod Sedvo » Pon Júl 01, 2013 8:13 pm

Svítí - je potřeba provést regeneraci (jet rychleji jak 40km/h a otáčky více jak 2000rpm)
bliká - ad 1) není odpípnutý servis
ad 2) je problém s DPF - turbo, vstřiky, EGR, čidlo na DPF

Pokud kontrolka začne blikat, tak je potřeba do 450 km od počátku blikání zajet do servisu na diagnostiku.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod erlangen » Uto Nov 12, 2013 2:07 pm

Zdravim Vás.

Ja mam mazdu 6 rok vyroby 2009.

pred nedavnom mi zacala svietit signalka DPF, tak som isiel rychlejsie ako 40km/h a otacky viac ako 2000 /m, ale po nejakom mesiaci znovu a už zacala blikať čo bol celkom prúser, mám najazdenych 163 000 km ale vsetko len po dialnici tankujem len na shellke a vzdy v zime aj v lete pridávam VIF aditívum. Bol som s tým v servise autorizovanom a neslo im do hlavy ako je mozne ze sa zaniesol, prisli na to ze boli zakarbonovane dáke tesniace kruzky pod vstrekovačmi či čo (nie som mechanik) ktoré, prepúštali výfukové plyny do pracovneho priestoru valcov. Precistili filter (100 euri) + vymena tých krúžkov+ praca 130 e , ciže dohromady 230e, za mesiac sa problem opakoval, najskor svietil dvakrat , potom zacal blikať, takže zase do servisu a zistili ze je zaseknuty EGR ventil, bol stále otvorený, tak vybrali vycistili, zaroven museli vymenit aj olej (neviem sice preco) ževraj bol strasne zakarbónovaný, a to mal len 4000 km, + vynutena regenerácia 300 euri, začínam byť z toho nešťastný, neverim ze to bolo tým EGR ventilom, este raz blikne a ide tahet :( Nema niekto z vas podobnu skusenost a ci to pomohlo, ci to moho byt tým EGR ventilom?
Diky
erlangen
Čitateľ
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Pon Mar 26, 2012 10:06 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Uto Nov 12, 2013 9:31 pm

Mohlo to být EGR, jelikož nefungoval tak jak měl, tak auto hodně kouřilo a zaneslo to DPF a špatně probíhala regenerace. Mám najeto 175000 km a zatím vše bez problémů. Ve 180000 km nechám preventivně vyměnit podložky pod vstřiky, sundat vanu aby ji taky vyčistili a mělo by být vše OK.

DPF má problémy v případě špatného turba, blbě fungujícího EGR, vstřiky, podložky pod vstřikama.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod M6 GH GTA » Str Nov 13, 2013 1:56 pm

erlangen
neverim ze to bolo tým EGR ventilom, este raz blikne a ide tahet :( Nema niekto z vas podobnu skusenost a ci to pomohlo, ci to moho byt tým EGR ventilom?



Zacni verit! na 99,9% tvoj problem sposobil prave pootvoreny EGR. Pootvoreny EGR v nespravnu dobu sposobi aj o 100% vyssiu produkciu sadzi ako dokaze za idealnych podmienok zhorat pri regeneracii.
ex M3 Mps, Mazda 6 GJ 2.5 AT, Mazda RX-8,
M6 GH GTA
VIP 2013
 
Príspevky: 651
Registrovaný: Str Jan 14, 2009 1:21 am
Bydlisko: Hiroshima
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod Stanley6 » Štv Dec 26, 2013 12:02 pm

Daj si ten filter jednoducho vykuchat,prestelovat riadiacu jednotku a mas s tym pokoj nastalo :)
Stanley6
Čitateľ
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Sob Mar 24, 2012 10:40 pm

Poslaťod Sedvo » Pia Dec 27, 2013 9:17 am

Ale to mu nevyřeší problém s EGR.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Marian6 » Sob Dec 28, 2013 12:44 pm

Stanley6 píše:Daj si ten filter jednoducho vykuchat,prestelovat riadiacu jednotku a mas s tym pokoj nastalo :)

Cavte
kupil som si M6 minuly rok .tolko nervov som nemal za cely svoj zivot. mala to na svedomí kontrolka na palubovke -DPF-
najprv sa rozblikala.....potom svietila.dostal som radu vykuchat a prestelovat.........a mas pokoj! ha ha ha
nasiel som servis v ktorom mi to urobili.zo zaciatku bolo vsetko super klesla mi spotreba auto bolo živšie - no super !
ale po case som si vsimol lepsie povedane zacítil hnusny stiplavy smrad z vyfuku vo vnutry v kabíne ako ked som stal na križovatke za AVIOU.myslim že poznate ten smrad.
zasiel som spät do servisu či nahodou niečo slabo neutiahli a dym mi uniká niekde cez potrubie.Všetko bolo OK.
asi po tyždni sa mi rozsvietili vsetky kontrolky ako na vianocnom stromceku.myslel som že ma vystrelí ! znova navsteva servisu.toto sa opakovalo asi stiry krát.a samozrejme smrad nemyzol.
nakolko vozím v aute rodinu bolo mi nepríjemne cestovat v takom smrade.Co urobit?
nove DPF
kupil som nove dpfko a je aspon po smrade.
ibaže sa musim kazdych 180 km bezvíznamne vozit po okolí aby som urobil REGENERACIU !
takže asi tolko k tejto teme.
MAZDA auto super až na DPF
ak by sa dalo vsetko vrátit nikdy by som nekupil diesel.ale ako sa hovorí - neznalost zakona neospravedlnuje.
Marian6
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Sob Dec 28, 2013 11:58 am

Poslaťod Sedvo » Sob Dec 28, 2013 5:35 pm

No já mám najeto 180000 km a s DPF jsem neměl problém. Neřeším žádné vypalování, že musím jezdit, aby se filtr vypálil. Jenom prostě vím, kdy začne regenerace a pohlídám si to, abych stále nepřerušoval (jízda jenom po městě a startování). A když začne regenerace, tak nejedu po okrskách, ale po dálnici, je to cca o 5 km delší domů než po okrskách, ale na 100% se to v pohodě vypálí. Už jsem se s tím sžil a nemám s DPF problém.

Bohužel v dnešní době se u nafty DPF nevyhneš, ale osobně já s ním problém nemám.

A benzín - jenom japonský jelikož evropa jde cestou turbobenzínu (stejné problémy jako nafta - turbo, vstřiky, čerpadlo a nastoupí taky DPF)
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Ďalší

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť