Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

predne svetla mazda 323 bf

Máte problém s vašou Mazdou? Sem s ním...

predne svetla mazda 323 bf

Poslaťod KLOKAN » Sob Apr 27, 2013 9:49 pm

ahojte mam problem zo svetlami
ked zapnem svetla tak sa rozsvieti palubovka a zadne svetla ale v predu len okrajove svetla dialkove a stretavacie sa nechcu zapnut a neviem co sa mohlo stat smerove svetla idu aj ostatne funguje len tie svetla nechcu ist asi nejtore rele je v koncoch ak to nechce zapnut ale neviem ktore a kde by som to zohnal
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod KLOKAN » Štv Máj 30, 2013 6:44 pm

Auto je stale potme neviem prost na poruchu vcera som vybral rele co je uplne nalavo hore a svetla nicporom som skontroloval poistky a napravo 4 odspodu oznacena ako TAIL zhoreta tak som dal novu a este4 vlavo oznacena ako FOG ties zhoreta dal som novu aj tu svetlalen preblikly obrysove a zasa tma a poistka FOG zasa zhorela :bee nema dakto schemu zapojenia ? A este som menil svorky na ziarovky v prednych svetlach lebo ten plastbol uplne roztopeny tak som tam dal svorku zo stareho zetora tu taku polgulatu a sadla tam uplnedobre aj do tej gumenej prachovky
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod KLOKAN » Pia Máj 31, 2013 10:44 pm

to nikto nemal taky problem ?
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod mirage » Sob Jún 01, 2013 5:49 am

Ja by som asi hľadal chybu niekde pri konektore na svetlo, kde si menil a dal zo zetora, či nie sú "zlepené" káble a to skratuje. Najprv by som odpojil svetla tak vymenil poistky, či aj vtedy mi zhoria. Potom pripojil jedno svetlo a tak vylučovacou metódou.
mirage
Prispievateľ
 
Príspevky: 191
Registrovaný: Pon Sep 06, 2010 8:58 pm

Poslaťod KLOKAN » Ned Jún 02, 2013 8:24 pm

menil som koncovku co sa nasuva na ziarovku povodne tam bola taka len plastova a bola cela roztopena a svorka kablu tam bola len tak pokrutena tak som tam nahodil taku co je z tajeho materialu ako kovoplast co sa pouzival na stropne svetla ma vacsiu kontaktnu plochy a sadne tam bez problemov a prerabok
poistku odpali hned ako zapnem obrysove svetla
kable musim stopovat kadial idu lebo mam v tom nejaky bordel teda nie v kabloch ale v elektrike ze co kam ide a odkial
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod KLOKAN » Pon Jún 24, 2013 8:43 pm

http://autoomega.sk/index.php?id_sek=46 ... denie=1&c=
tato poistka bola zla ale tak blbo ze mala kontakt ale len taky slaby a preto to blblo a to rele bolo z centralneho zamku :o)
takze zasa svietim juchu
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod KLOKAN » Uto Júl 29, 2014 11:58 pm

http://pokec.azet.sk/kloky222/fotoalbum ... 7509576441
zacal som z vymenou tesnenia kedze prdlo na prvom valci
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod KLOKAN » Sob Aug 02, 2014 1:21 pm

hlava zrovnana ale nemam tesnenie a bude makacka ho zohnat
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod 4WD_Turbo » Pon Aug 25, 2014 2:03 pm

skus vymeniť páčky môže sa aj to zjebovať
Mazda 323 1,6 turbo 4WD
Obrázok užívateľa
4WD_Turbo
Prispievateľ
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Ned Jan 28, 2007 6:53 pm
Znalosť automobilov: 8. Som pokročilý mazda maniak, rád experimentujem, viem namontovať turbo, tempomat, a pod.

Poslaťod KLOKAN » Štv Nov 13, 2014 8:30 pm

vsetko uz funguje len motor neposlucha
mazda 323 bf 1,6 dohc turbo 4wd
KLOKAN
Pisateľ
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Uto Okt 09, 2012 7:12 pm
Bydlisko: Losonec Pezinok
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Späť na Mám problém s...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť